Obecnie rozmawiamy o:

ulubione słodycze;)

gorący temat

Dobry peeling?

58 minut temu

Jakie dodatki?

godzinę temu

Próbki markowych perfum

godzinę temu

Zegarek

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zamienniki perfum

19 cze 2015 - 12:47:40

Witajcie, chciałabym Was zapytać czy znacie sprzedających na szafie lub strony internetowe z zamiennikami perfum, które wypróbowałyście i jesteście zadowolone? Bo ja miałam sprawdzonego sprzedawce, ale niestety już nic nie wystawia. (Tak wiem- jak można kupować podróbki. Mając większe wydatki na głowie 200zł za orignał to po prostu dla mnie za dużo ;])

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

Zamienniki perfum

23 lip 2015 - 10:10:02

Zapraszam na swój profil na szafie <moderacja>

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-12 13:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

Zamienniki perfum

20 lis 2015 - 14:55:10

Sprawdź sobie sklep <moderacja> czyli zamiennik dla wycofanej już słynnej Szarej Pumy.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-12 13:39 przez moderator.

Zamienniki perfum

21 sty 2016 - 12:28:03

Prowadze taki sklep mam dobrego dostawce zamienników od lat i klienci są bardzo zadowoleni.

Zamienniki perfum

23 lut 2016 - 15:21:23

O ile są tańsze takie zamienniki oryginalnych perfum? Czym one różnią się miedzy sobą oprócz ceny, warto stosować zamienniki perfum?

Zamienniki perfum

20 maj 2016 - 23:23:52

Ja wolę kupować testery, z zamienników raczej nigdy nie byłam zadowolona.

Zamienniki perfum

20 maj 2016 - 23:41:23

To zależy jakiego zamiennika szukasz? Ja kiedyś poszukiwałam czegoś podobnego do Chloe i znalazłam bardzo dobry zamiennik Luxure elite. Ogólnie polecam zapoznać się z perfumami Luxure. Kupiłam też od nich podróbe versace bright cristal i pachniała bardzo podobnie. Cena ich do ok 20 zł/100 ml z tym, że krótko utrzymują się na skórze, ale to już minus wszystkich zamienników.

Zamienniki perfum

21 maj 2016 - 07:39:31

Ja posiadam perfumy z linii LOUPRE. Sa to perfumy produkowane we Francji. Sa to perfumy, a nie wody perfumowane jak w większości sklepów. Posiadam tester każdego zapachu

Zamienniki perfum

21 maj 2016 - 12:21:40

ja korzystam z zamienników, które są identyczne i długo się utrzymują:)

Zamienniki perfum

25 maj 2016 - 10:07:32

Cytat
riofernandes
ja korzystam z zamienników, które są identyczne i długo się utrzymują:)

to od razu może podaj nazwę sklepu gdzie można je dostać i w jakich cenach

Zamienniki perfum

31 maj 2016 - 12:29:45

kosztują 70zł, można je dostać u mnie:)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Zamienniki perfum

16 sie 2016 - 10:02:30

A nie lepiej kupić oryginalne perfumy mniej znanych firm, ale tanio? Jest wiele firm, która robi tanie zapachy (w sensie cenowo), ale dobre :)

Zamienniki perfum

04 paź 2016 - 09:43:54

@markowezapachy
A jaki zamiennik dla takich perfum?

Dziewczyny,zapach został dość dawno temu wycofany z Oriflame
i strasznie za nim tęsknię.
Pomóżcie znaleźć coś podobnego.
Nie wiem,czy kojarzycie te perfumy-orientalne,dość unikatowe,z nutą piżma,jaśminu,wanilii,nutami korzennymi i drzewem sandałowym.

Cytat
czarownicaao
@markowezapachy
A jaki zamiennik dla takich perfum?

Dziewczyny,zapach został dość dawno temu wycofany z Oriflame
i strasznie za nim tęsknię.
Pomóżcie znaleźć coś podobnego.
Nie wiem,czy kojarzycie te perfumy-orientalne,dość unikatowe,z nutą piżma,jaśminu,wanilii,nutami korzennymi i drzewem sandałowym.

;(;(;(

Cytat
nataszaerr
A nie lepiej kupić oryginalne perfumy mniej znanych firm, ale tanio? Jest wiele firm, która robi tanie zapachy (w sensie cenowo), ale dobre :)

Fenzi robi całkiem fajne,dobre i tanie.
Są to wody perfumowane,a nie toaletowe.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-12 09:45 przez czarownicaao.

Zamienniki perfum

21 sty 2017 - 07:13:27

Dziewczyny znam świetną stronę internetową , gdzie moża kupić perfumy. Ta strona internetowa to galeriazapachow.pl !!!. Bardzo duży wybór perfum, ceny są atrakcyjne, a zapachy takie jak oryginalne. Serio !!! Ja już kupuję tam od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Z moją ukochaną Chloe nie rozstaję się w ogóle. Popsikam się kilka razy i pachnę przez cały dzień. Także dziewczyny klikajcie na stronkę galeriazapachow.pl !!!

Zamienniki perfum

21 sty 2017 - 11:23:26

Ja zamawiam na stronie lane perfumy Ambra. Praktycznie nie różnią się od oryginału.. ;) I co najważniejsze są bardzo trwałe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie dajcie się zwieść