Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zamienniki perfum

21 sty 2017 - 17:14:58

szara puma ?
a jaki to zapach ???

Zamienniki perfum

22 sty 2017 - 08:11:30

Czym poza cena różni sie zamienniki?

Zamienniki perfum

02 lut 2017 - 10:40:09

Ja kupuje odpowiedniki bo zwyczajnie mnie nie stać na te markowe. A kupuje je od zapachowca (jak wpiszesz w google to powinno Ci wyskoczyć :)). Fajnie się trzymają pachną tak samo jak te logowane i nie są jakoś kolosalnie drogie.

zweryfikowana
Posty: 338
Ostrzeżenia: 1/5

Zamienniki perfum

16 lut 2018 - 12:38:38

Ja do torebki zawsze kupuję perfumetki 22 ml ze strony neness.pl, naprawdę trwałe i piękne zapachy inspirowane zapachami typu Paco Rabanne, Lacoste. Idealne w podróż, do szkoły, pracy ;)
"Praktyczna fiolka idealnie wpasuje się do Twojej torebki, kosmetyczki, samochodu czy nawet kieszeni." Polecam najmocniej.

Zamienniki perfum

17 lut 2018 - 09:29:38

Nie, nie używam odpowiedników czy podróbek perfum,Cóż,oryginalne perfumy to jest luksus a nie rzecz pierwszej potrzeby. Jak mnie nie stać na łososia to nie kupuję farbowanej na pomarańczowo piersi z kurczaka udając, że to to samo idea
Co do tematu - nie warto. Podróbki czy te tańsze szybko ulatniają.
Pamiętajmy ze zawsze będzie to tylko i włącznie odpowiednik więc zapach podobny,jednak o znacznie niższej trwałości,nie utrzyma się nawet przez kilka godzin. Nie ma to jak oryginalne perfumy.

Zamienniki perfum

19 lut 2018 - 11:37:54

Ja nigdy nie byłam zadowolona z zamienników.. może i pachną prawie identycznie , ale ich trwałość jest słaba . Lepiej zainwestować w droższe , ale oryginalne bo starcza nam na dłużej niż zamienniki . Mój ulubiony zapach to Coco Chanel Mademoiselle serce

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

Zamienniki perfum

11 maj 2018 - 14:49:15

Bo odpowiedniki czy zamienniki też trzeba umieć wybrać. Też są wśród nich bardziej trwałe i mniej trwałe. Wystarczy popatrzeć przykładowo na edp24 pl są wersje de luxe i wersje zwykłe. Zresztą tu ciągle porównujemy perfum o koszcie 400 zł a 40. No to możesz kupić 10 butelek czy powiedzmy 6 w cenie 1. Za zapach ten sam praktycznie. A wieczorem i tak się idziesz umyć i zmywasz zapach jeśli nie samym mydłem to zapachem samego mydła. Więc trwałość realna jest często identyczna.

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

Zamienniki perfum

15 maj 2018 - 17:58:35

Ja uwielbiam zapachy kwiatowe. I często zamawiam perfumy przez internet. Nawet dla mojej mamy i siostry też kupuję w prezencie perfumy. Wiadomo że kobiety dbają o swój wygląd i starają się też pięknie pachnieć. <moderacja> reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-20 19:22 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

Zamienniki perfum

20 cze 2018 - 11:04:01

Ja znalazłam antidotum na tą mniejszą trwałość, a mianowicie wersje deluxe odpowiedników, są niewiele droższe bo nadal to 30/40 zł i kupuję na <moderacja> i wtedy spokojnie mi trwają od rana do wieczora czyli tyle ile potrzebuję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-09 10:57 przez moderator.

Zamienniki perfum

27 cze 2018 - 16:53:23

Cytat
DaChoice
Ja wolę kupować testery, z zamienników raczej nigdy nie byłam zadowolona.
Tak samo, choć moja kuzynka działała w FM to jednak nie to samo, jeśli chodzi o głębię zapachu, sam zapach, jego wyczuwalność przez otoczenie i projekcję. Znam sprawdzonych sprzedawców, zweryfikowanych przeze mnie oraz sprawdzone perfumerie. Poza tym nigdy nie miałam więcej niż dziesięć flakoników perfum, czasami kupuję używane, uważam, że to lepsze niż pryskanie na skórę zamienników niewiadomego pochodzenia. Poza tym, buty też sobie kupuję oryginalne a nie idę po zamiennik Pumba zamiast Puma. chcę to!

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Zamienniki perfum

27 cze 2018 - 17:40:54

Polecam zamienniki z FM jeśli będzie ktoś zainteresowany jakimiś to oczywiście wystawię aukcje. Polecam są bardzo trwałe i prawie nie różnią się od oryginałów. Ja jestem bardzo zadowolona. Oczywiście nie są w oryginalnych opakowaniach, zdjęcia są zdjęciami podglądowymi.



niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Zamienniki perfum

05 sty 2019 - 18:24:45

Cytat
banach
szara puma ?
a jaki to zapach ???
Jest to zapach bardzo świeży, cytrusowy. Pamiętam jak kiedyś używałam tego zapachu, ale został on niestety wycofany z rynku. Najlepszym jego zamiennikiem jest Szara Pantera(można ją dorwać na edp24.pl). Bardzo podobne zapachy, trwałośc też jest na plus.

Zamienniki perfum

07 gru 2019 - 16:22:58

Witam, posiadam wiele rodzajów testerów znanych marek. Zapraszam do kontaktu.

Zamienniki perfum

10 wrz 2022 - 19:26:37

nie uzywam zamiennikow uwazam ze szkoda na to kasy.. mozna kupic fajne orginalne perfumy na promocji tylko trzeba wiedziec gdzie szukac

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Zamienniki perfum

24 wrz 2022 - 19:36:33

no gorzej jak ci sie skonczyly a promocji nigdzie nie ma i nie stac cie wywalic 400 zl na flakon

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie polecacie męske perfumy z FM?