Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to jest ORYGINAŁ?

14 mar 2015 - 20:51:32

Hej, czy któraś z Was może mi powiedzieć, czy to jest oryginał perfum Chance Chanel?



Czy to jest ORYGINAŁ?

14 mar 2015 - 21:01:19

Sprawdź, jeżeli masz taką możliwość czy ma wybity numer seryjny pod spodem butelki.

Troszkę mi się ten korek jakoś nie podoba.

Czy to jest ORYGINAŁ?

14 mar 2015 - 21:18:42

Pokaż zdjęcia spodu flakoniku,to Ci powiem:) I czy na górze nakrętki jest wytłoczony ich logo CC?

I czy na obwodzie flakonika jest metalowa obwódka? Z tego samego tworzywa,z którego wykonany jest atomizer?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-14 21:24 przez KotkaFraszka.

Czy to jest ORYGINAŁ?

22 lip 2015 - 23:10:03

tutaj masz wskazówki ...
<moderacja-link>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-12 13:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Czy to jest ORYGINAŁ?

26 wrz 2015 - 13:36:48

Wg mnie kształt butelki, błędy w szkle i lekko krzywy napis sugerują, że jest to najprawdopodobniej podróbka, ale bez zdjęcia jak wygląda butelka od spodu i co jest wytłoczone na korku trudno jednoznacznie stwierdzić. Ja wstrzymałabym się z zakupem i poprosiła o więcej zdjęć.

Czy to jest ORYGINAŁ?

26 wrz 2015 - 14:31:00

niewazny korek ( bo testety miewaja rozne), a i blaszke pod spodem się podrobi, choc juz rzadziej. sprawdz czy z tylu na szkle ma delikatnie laserem wygrawerowany nr seryjny. na dole z tylu butelki. I blaszkę tez sprawdz eau de toilette lub perfum. france. powinno byc ok jesli to jest :) za ile kupilas? kocham chanel france, ale nie stac mnie :))

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Czy to jest ORYGINAŁ?

18 sty 2016 - 13:26:08

Cytat
Ihwe
za ile kupilas? kocham chanel france, ale nie stac mnie :))

Jak chcesz to możesz kupić tutaj.
<moderacja-link>

ja kupuje u nich EUPHORIA CK i są takie same jak oryginał i to 35 zł za 56ml. Dlatego gorąco polecam a za te pieniądze to wydaje mi się, że możesz zaryzykować idea

Wcześniej myślałam, że podróbki są beznadzieje jednak gdy kupiłam u nich (francuskie oryginalne perfumy) to nie mam zamiaru już więcej przepłacać za markę bo skład mają taki sam. aaa jeszcze opakowanie nie jest u nich tak cudowne jak w markowych jednak za tą cenę jestem w stanie iść na taki kompromis :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-12 13:17 przez moderator.

Czy to jest ORYGINAŁ?

21 sty 2016 - 12:24:49

Czy oryg to cena bedzie najlepszym wyznacznikiem

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Czy to jest ORYGINAŁ?

11 mar 2016 - 13:06:59

Niestety nie zawsze, na allegro pełno jest perfum za racjonalną(odpowiednią) cenę i też często zdarzają się podróbki. Zawsze lepiej poprosić sprzedawcę o więcej zdjęć i wspomóc się poradami społeczności perfumiarskiej na np. fragrantica.pl. Maja bardzo dużą wiedzę i chętnie służą pomocą w tropieniu fałszywek.

Czy to jest ORYGINAŁ?

18 kwi 2017 - 22:15:40

Od razu widzę, że podróbka ! Z atomizera widać sprężynę, rurka jest za gruba i za długa, powierzchnia nie jest spolerowana do końca. Szkoda, że nie widać spodu...

Czy to jest ORYGINAŁ?

19 kwi 2017 - 08:04:48

mam to , jest to podróba koszt 35zł ładnie pachnie i co ciekawe długo trzyma zapach.

Czy to jest ORYGINAŁ?

19 kwi 2017 - 09:47:02

Cytat
banach
mam to , jest to podróba koszt 35zł ładnie pachnie i co ciekawe długo trzyma zapach.

Pachnieć pachnie, ale na bank nie tak jak oryginalna ;) Gwarantuję, że jak byś kupiła oryginał i zrobiła test na sobie to byś poczuła różnicę ;)

Czy to jest ORYGINAŁ?

19 kwi 2017 - 09:50:28

Cytat
Pablito82
Od razu widzę, że podróbka ! Z atomizera widać sprężynę, rurka jest za gruba i za długa, powierzchnia nie jest spolerowana do końca. Szkoda, że nie widać spodu...
Tja noo to trafil sie fachowiec ;)ściana który z kiepskiej jakosci zdjęcia strwierdza czy to podróba czy nie.

Czy to jest ORYGINAŁ?

19 kwi 2017 - 10:00:26

Cytat
agata74
Cytat
Pablito82
Od razu widzę, że podróbka ! Z atomizera widać sprężynę, rurka jest za gruba i za długa, powierzchnia nie jest spolerowana do końca. Szkoda, że nie widać spodu...
Tja noo to trafil sie fachowiec ;)ściana który z kiepskiej jakosci zdjęcia strwierdza czy to podróba czy nie.

Jak się w tej branży siedzi to się wie jak odróżnić podróbkę od prawdziwej perfumy ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-19 10:09 przez Pablito82.

Czy to jest ORYGINAŁ?

05 maj 2017 - 16:40:19

Nędzna podróbka przecież to od razu widać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Escada Orginalna