Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

16 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-24 18:41 przez niezwykla22.

powiem ci szczerze że dkny nie widac ile jest jak dla myslałam że nawet prawie cały flakon gdyby nie te linie:) a zaznaczyłaś jak kupowałaś? ile jest? lub laska pytała przed zakupem ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-19 19:29 przez edekzkrainykredek2.

dkny miałam z wymiany, mówiła, że jest ok 10ml, toteż sugerowałam się, że faktycznie jest 1/3 flakonu. Jak napisałam jej, że moim zdaniem jest ich 3ml to posądza mnie o oszustwo, że odpsikałam sobie zapach i że ze zdjęcia było widać, że jest ml 10 :(

Po pierwsze naucz się odmiany słowa "perfumy", a po drugie jak was na perfumy nie stać, to kupcie sobie dezodorant zamiast liczyć krople we flakonie lub odmierzać zawartość linijką. Żenada.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-19 19:38 przez JolajnaLoja.

Cytat
JolajnaLoja
Po pierwsze naucz się odmiany słowa "perfumy", a po drugie jak was na perfumy nie stać, to kupcie sobie dezodorant zamiast liczyć krople we flakonie lub odmierzać zawartość linijką. Żenada.

chyba w wyjątkowo złym guście jest zwracanie komukolwiek uwagi na błędy?

p.s. chodzi tylko o to, że ona oskarża mnie o oszustwo, bo domagam się sprawiedliwości. gdyby była fair wobec mnie nie zrobiłoby mi różnicy 5 ml w tę czy w tę

Tymczasem prawidłowa odmiana słowa perfumy przez przypadki przedstawia się następująco:

M - te perfumy
D - tych perfum
C - tym perfumom
B - te perfumy
N - tymi perfumami
M - o tych perfumach
W - PERFUMY!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-19 19:53 przez niezwykla22.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Oryginalne perfumy