Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Paris Avenue zapachy

10 lut 2015 - 22:21:59

Hej, już poruszyłam temat tych perfum w innym wątku, ale myślę, że zasługują na więcej uwagi :P
Możecie się pochwalić, czy macie jakieś zapachy Paris Avenue w swojej kolekcji, jeśli tak, to jakie? Na razie kupiłam Szarą Pumę, ale mam chrapkę na więcej, tylko chciałabym coś sprawdzonego.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Paris Avenue zapachy

12 lut 2015 - 23:07:12

Ja mam odpowiednik perfum Chloe i szarej Pumy z Paris Avenue, oba pachną identico jak oryginały i trzymają się na skórze przez cały dzień. Cena jest bardzo przystępna, więc wszystko się zgadza. Facetowi kupiłam też Bossa z Paris Avenue, bo ten to na siebie leje jakieś niesamowite ilości, więc 100 ml jak znalazł dla niego :P

Paris Avenue zapachy

16 lut 2015 - 21:28:55

@mimi_mini my to już się zgadałyśmy :) Muszę też wypróbować ten zapach Chloe. To jest odpowiednik Love story, prawda? Sprawdzałam sobie w Sephorze i faktycznie fajny, w moim guście. Zbieram dalej propozycje na większe zamówienie Paris Avenue, bo będę kupować przez internet i nie chcę płacić za kuriera kilka razy, bo wyjdzie więcej niż za same perfumy :D

Paris Avenue zapachy

16 lut 2015 - 21:58:14

Mozecie podac namiary. Gdzie zamawiacie?

Paris Avenue zapachy

02 kwi 2015 - 21:12:17

Ja zamawiałam na tej stronie http://www.edp24.pl/
Mają perfumy, nie wody perfumowane - duży procent zperfumowania.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Paris Avenue zapachy

22 kwi 2015 - 22:00:49

Ups, dawno tu nie zaglądałam. Zaperfumowanie jest naprawdę niezłe, szczególnie w porównaniu do innych zamienników.Ja też zamawiam na edp24.pl, a listę i numerki sprawdzam tutaj: http://katalogperfum.cba.pl/. Jak już mam numerek, to wpisuję w wyszukiwarkę "Paris Avenue PA xxx", gdzie xxx to numerek konkretnego zapachu.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Paris Avenue zapachy

20 lut 2018 - 19:33:03

Szara Puma a raczej Pantera:D bo tak się teraz nazywa jest fantastyczna. Co do innych fajnych to Dark Opale czy Sin, Chelio. Każdy co prawda inny, ale wszystkie bardzo fajne. I tez mi się wydaję, że edp24.pl ma jedną z najbogatszych ofert perfum od paris Avenue

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

Paris Avenue zapachy

15 maj 2018 - 18:02:10

Na chwile obecna dużo bardziej opłaca się kupować perfumy przez internet bo ceny są dużo bardziej korzystne. Popatrz tylko tutaj https://mania-perfum.pl/pl/promocje na ofertę. Lokalnie w sklepach takie perfumy kosztują dużo więcej a tam za niewielkie pieniadze, jest spory wybór dobrej jakości perfum.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

Paris Avenue zapachy

19 cze 2018 - 09:52:27

Cytat
mimi_mini
Ups, dawno tu nie zaglądałam. Zaperfumowanie jest naprawdę niezłe, szczególnie w porównaniu do innych zamienników.Ja też zamawiam na edp24.pl, a listę i numerki sprawdzam tutaj: http://katalogperfum.cba.pl/. Jak już mam numerek, to wpisuję w wyszukiwarkę "Paris Avenue PA xxx", gdzie xxx to numerek konkretnego zapachu.

Dokładnie tak to wygląda:) też dla pewności zawsze sprawdzam jak kupuję na <moderacja>. Moje ulubione to Chelio oraz Efeinity, wycofaną Pumę czyli Panterę też miałam i jest bardzo podobna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-09 10:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Paris Avenue zapachy

04 sty 2019 - 19:11:38

Cytat
marcianna
Szara Puma a raczej Pantera:D bo tak się teraz nazywa jest fantastyczna. Co do innych fajnych to Dark Opale czy Sin, Chelio. Każdy co prawda inny, ale wszystkie bardzo fajne. I tez mi się wydaję, że edp24.pl ma jedną z najbogatszych ofert perfum od paris Avenue

Mam je! Szara Pantera jest świetna! Psikam się nimi głownie latem, albo delikatnie przed treningiem. Faktycznie sa trwałe i takie....czyste, świeże, nie wiem jak to dokładnie ująć. Pamiętam, że na edp24.pl zamawiałem też kiedys próbki perfum. Fajna opcja przed zakupem pełnowymiarowych perfum :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do wygrania bony do perfumerii