Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

20 minut temu

sprawdzony stomatolog

24 minut temu

sklep detailingowy

48 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Paris Avenue zapachy

10 lut 2015 - 22:21:59

Hej, już poruszyłam temat tych perfum w innym wątku, ale myślę, że zasługują na więcej uwagi :P
Możecie się pochwalić, czy macie jakieś zapachy Paris Avenue w swojej kolekcji, jeśli tak, to jakie? Na razie kupiłam Szarą Pumę, ale mam chrapkę na więcej, tylko chciałabym coś sprawdzonego.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Paris Avenue zapachy

12 lut 2015 - 23:07:12

Ja mam odpowiednik perfum Chloe i szarej Pumy z Paris Avenue, oba pachną identico jak oryginały i trzymają się na skórze przez cały dzień. Cena jest bardzo przystępna, więc wszystko się zgadza. Facetowi kupiłam też Bossa z Paris Avenue, bo ten to na siebie leje jakieś niesamowite ilości, więc 100 ml jak znalazł dla niego :P

Paris Avenue zapachy

16 lut 2015 - 21:28:55

@mimi_mini my to już się zgadałyśmy :) Muszę też wypróbować ten zapach Chloe. To jest odpowiednik Love story, prawda? Sprawdzałam sobie w Sephorze i faktycznie fajny, w moim guście. Zbieram dalej propozycje na większe zamówienie Paris Avenue, bo będę kupować przez internet i nie chcę płacić za kuriera kilka razy, bo wyjdzie więcej niż za same perfumy :D

Paris Avenue zapachy

16 lut 2015 - 21:58:14

Mozecie podac namiary. Gdzie zamawiacie?

Paris Avenue zapachy

02 kwi 2015 - 21:12:17

Ja zamawiałam na tej stronie http://www.edp24.pl/
Mają perfumy, nie wody perfumowane - duży procent zperfumowania.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Paris Avenue zapachy

22 kwi 2015 - 22:00:49

Ups, dawno tu nie zaglądałam. Zaperfumowanie jest naprawdę niezłe, szczególnie w porównaniu do innych zamienników.Ja też zamawiam na edp24.pl, a listę i numerki sprawdzam tutaj: http://katalogperfum.cba.pl/. Jak już mam numerek, to wpisuję w wyszukiwarkę "Paris Avenue PA xxx", gdzie xxx to numerek konkretnego zapachu.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Paris Avenue zapachy

20 lut 2018 - 19:33:03

Szara Puma a raczej Pantera:D bo tak się teraz nazywa jest fantastyczna. Co do innych fajnych to Dark Opale czy Sin, Chelio. Każdy co prawda inny, ale wszystkie bardzo fajne. I tez mi się wydaję, że edp24.pl ma jedną z najbogatszych ofert perfum od paris Avenue

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

Paris Avenue zapachy

15 maj 2018 - 18:02:10

Na chwile obecna dużo bardziej opłaca się kupować perfumy przez internet bo ceny są dużo bardziej korzystne. Popatrz tylko tutaj https://mania-perfum.pl/pl/promocje na ofertę. Lokalnie w sklepach takie perfumy kosztują dużo więcej a tam za niewielkie pieniadze, jest spory wybór dobrej jakości perfum.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

Paris Avenue zapachy

19 cze 2018 - 09:52:27

Cytat
mimi_mini
Ups, dawno tu nie zaglądałam. Zaperfumowanie jest naprawdę niezłe, szczególnie w porównaniu do innych zamienników.Ja też zamawiam na edp24.pl, a listę i numerki sprawdzam tutaj: http://katalogperfum.cba.pl/. Jak już mam numerek, to wpisuję w wyszukiwarkę "Paris Avenue PA xxx", gdzie xxx to numerek konkretnego zapachu.

Dokładnie tak to wygląda:) też dla pewności zawsze sprawdzam jak kupuję na <moderacja>. Moje ulubione to Chelio oraz Efeinity, wycofaną Pumę czyli Panterę też miałam i jest bardzo podobna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-09 10:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Paris Avenue zapachy

04 sty 2019 - 19:11:38

Cytat
marcianna
Szara Puma a raczej Pantera:D bo tak się teraz nazywa jest fantastyczna. Co do innych fajnych to Dark Opale czy Sin, Chelio. Każdy co prawda inny, ale wszystkie bardzo fajne. I tez mi się wydaję, że edp24.pl ma jedną z najbogatszych ofert perfum od paris Avenue

Mam je! Szara Pantera jest świetna! Psikam się nimi głownie latem, albo delikatnie przed treningiem. Faktycznie sa trwałe i takie....czyste, świeże, nie wiem jak to dokładnie ująć. Pamiętam, że na edp24.pl zamawiałem też kiedys próbki perfum. Fajna opcja przed zakupem pełnowymiarowych perfum :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do wygrania bony do perfumerii