Obecnie rozmawiamy o:

Roleta okienna

gorący temat

Dobry psycholog

21 minut temu

Druk ścienny

29 minut temu

Nowy samochód

49 minut temu

Montaż Klimatyzacji

54 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Różne ceny tych samych perfum.

22 lis 2014 - 21:27:30

Hej.
Dziewczyny dlaczego perfumy np w superpharm są o wiele tańsze i większe pojemnosciowo niż w sepchorze?
Czy to są podróbki ?

Różne ceny tych samych perfum.

22 lis 2014 - 21:43:19

To nie są podroby na pewno:) Tansze bo to tania siec sklepów i ceny sa obniżone ,chyba o to chodzi ale napewno nie podroby.

Różne ceny tych samych perfum.

22 lis 2014 - 21:55:24

W Sephorze płacisz za marke, podobnie w Douglasie czy chocby w Aparcie :)

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 2/5

Różne ceny tych samych perfum.

22 lis 2014 - 22:09:40

tak samo dotyczy to ubran ;) sklep sklepowi nie rowny :D

Różne ceny tych samych perfum.

22 lis 2014 - 22:39:18

ja pracuję w superpharmie i to nie są podróbki po prostu tak jest... mam niską stawkę a w takim douglasie ludzie więcej zarabiają...

ja pracuję w superpharmie i to nie są podróbki po prostu tak jest... mam niską stawkę a w takim douglasie ludzie więcej zarabiają...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-22 22:39 przez izaaaa1992.

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Różne ceny tych samych perfum.

23 lis 2014 - 00:29:12

czasami bywają gorszej jakości i bywaja tańsze

Różne ceny tych samych perfum.

23 lis 2014 - 00:33:28

Też się kiedyś zastanawiałam.
Ale kiedys słyszałam że jest różne nasycenie perfum (ale może to urban legend), możliwe że te z perfumerii są lepsze a może są takie same jak w drogeriach.

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Różne ceny tych samych perfum.

23 lis 2014 - 00:36:46

To kwestia dostawcy i rozlewni, nie jest prawdą, że w Douglasie płacisz więcej bo tak sobie wymyślili. Jak weźmiecie, niektóre pozycje z obu perfumerii i poczytacie etykiety to zobaczycie, że jest kilka rozlewni w różnych miejscach świata, np jedna będzie we Francji a druga w Turcji, mimo, że perfumy takie same, tej samej marki. Żeby było jasne, to nie podróbki, po prostu takie perfumy są tańsze i troszkę mniej trwałe bo na innej bazie lane, po to żeby trafić do większej ilości klientek. Przykład z życia - psikałam się Moschino love z Super Pharm, po 4h już nic nie było czuć, użyłam tego samego zapachu w Sephorze i na drugi dzień rano jeszcze jak rozpuściłam włosy poczułam zapach :)

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Różne ceny tych samych perfum.

27 lis 2014 - 23:06:07

A ja uważam że to gdzie kupujemy jest bardzo ważne. Raz z ciekawości na próbę zrobiłem zakup w drogeri prowadzonej przez biedronkę czyli H......be i pomimo że oryg to była straszna porażka po 5 min nie było czuć zapachu. Wole już używać tych 20 ml niż oryg ze wspomnianej perfumerii.

Różne ceny tych samych perfum.

12 gru 2014 - 16:20:57

Bardzo fajne kosmetyki znajdziecie tutaj...i bardzo fajne promocje... http://kodyrabatowe.interia.pl/kupony-rabatowe/yves-rocher

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Różne ceny tych samych perfum.

18 gru 2014 - 15:38:54

Reklama super trafiona w temat rozmowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bath & Body Works