Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Różne ceny tych samych perfum.

22 lis 2014 - 21:27:30

Hej.
Dziewczyny dlaczego perfumy np w superpharm są o wiele tańsze i większe pojemnosciowo niż w sepchorze?
Czy to są podróbki ?

Różne ceny tych samych perfum.

22 lis 2014 - 21:43:19

To nie są podroby na pewno:) Tansze bo to tania siec sklepów i ceny sa obniżone ,chyba o to chodzi ale napewno nie podroby.

Różne ceny tych samych perfum.

22 lis 2014 - 21:55:24

W Sephorze płacisz za marke, podobnie w Douglasie czy chocby w Aparcie :)

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 2/5

Różne ceny tych samych perfum.

22 lis 2014 - 22:09:40

tak samo dotyczy to ubran ;) sklep sklepowi nie rowny :D

Różne ceny tych samych perfum.

22 lis 2014 - 22:39:18

ja pracuję w superpharmie i to nie są podróbki po prostu tak jest... mam niską stawkę a w takim douglasie ludzie więcej zarabiają...

ja pracuję w superpharmie i to nie są podróbki po prostu tak jest... mam niską stawkę a w takim douglasie ludzie więcej zarabiają...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-22 22:39 przez izaaaa1992.

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Różne ceny tych samych perfum.

23 lis 2014 - 00:29:12

czasami bywają gorszej jakości i bywaja tańsze

Różne ceny tych samych perfum.

23 lis 2014 - 00:33:28

Też się kiedyś zastanawiałam.
Ale kiedys słyszałam że jest różne nasycenie perfum (ale może to urban legend), możliwe że te z perfumerii są lepsze a może są takie same jak w drogeriach.

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Różne ceny tych samych perfum.

23 lis 2014 - 00:36:46

To kwestia dostawcy i rozlewni, nie jest prawdą, że w Douglasie płacisz więcej bo tak sobie wymyślili. Jak weźmiecie, niektóre pozycje z obu perfumerii i poczytacie etykiety to zobaczycie, że jest kilka rozlewni w różnych miejscach świata, np jedna będzie we Francji a druga w Turcji, mimo, że perfumy takie same, tej samej marki. Żeby było jasne, to nie podróbki, po prostu takie perfumy są tańsze i troszkę mniej trwałe bo na innej bazie lane, po to żeby trafić do większej ilości klientek. Przykład z życia - psikałam się Moschino love z Super Pharm, po 4h już nic nie było czuć, użyłam tego samego zapachu w Sephorze i na drugi dzień rano jeszcze jak rozpuściłam włosy poczułam zapach :)

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Różne ceny tych samych perfum.

27 lis 2014 - 23:06:07

A ja uważam że to gdzie kupujemy jest bardzo ważne. Raz z ciekawości na próbę zrobiłem zakup w drogeri prowadzonej przez biedronkę czyli H......be i pomimo że oryg to była straszna porażka po 5 min nie było czuć zapachu. Wole już używać tych 20 ml niż oryg ze wspomnianej perfumerii.

Różne ceny tych samych perfum.

12 gru 2014 - 16:20:57

Bardzo fajne kosmetyki znajdziecie tutaj...i bardzo fajne promocje... http://kodyrabatowe.interia.pl/kupony-rabatowe/yves-rocher

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Różne ceny tych samych perfum.

18 gru 2014 - 15:38:54

Reklama super trafiona w temat rozmowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bath & Body Works