Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Trwałe perfumy

26 sie 2014 - 22:38:30

O tym mówisz? Też jest świetny cytrusowy, idealny na ciepłe dni ale jak na razie to na tą pogodę przydało by się coś mocniejszego.



Trwałe perfumy

04 gru 2014 - 14:47:19

a jeśli ktoś nie chce kupować dużych opakowań to można zamówić kilka małych flakoników z http://odlewkiperfum.pl/ i wtedy zdecydować, który zapach wybrać. zapach długo się utrzymuje - ja spryskuję włosy albo ubrania :) no i jest taniej niż w przypadku standardowych opakowań

Trwałe perfumy

04 gru 2014 - 14:54:36

serce te zapachy polecam, miałam przez długi czas i pięknie się utrzymywały
dolce&gabbana dolce
givenchy ange ou demon
gucci guilty
hugo boss woman
ralph lauren takie niebieskie
donna karan zielone jabłuszko

Trwałe perfumy

25 sty 2015 - 13:32:57

Cytat
perfumeria-in
Może warto zainwestować w tester jeżeli produkt ma być na własny użytek. Testery są w białych zastępczych kartonikach. Ceny na rynku są już od 100 zł Zazwyczaj są bez korka co obniża ich cenę. Do testerów dają trochę więcej olejków i utrwalacza dlatego pachną zdecydowanie dłużej. Tym doniesieniom producenci zaprzeczają ale porównując tester z produktem to zawsze tester jest dłużej wyczuwalny. Przykładowe zdjęcie takiego testera przedstawiam w załączniku.
Borze szumiący, co to za bzdury? Tester pachnie tak samo jak produkt. Służy on pznaniu zapachu, często pozbawiony jest korka, często ma inny kartonik, ale zapach jest ZAWSZE tan sam jak produktu przeznaczonego do sprzedaży:/
Poza tym perfumeria-in sprzedaje podróbki perfum-to tak dla wiadomości nieświadomych:/

Trwałe są np.
THe One D&G, Miss Dior Dior, L'Instant Guerlain, Addict Dior, Fantasy Britney Spears ( z tych tańszych;)), Pink Sugar Aquolina-są to jednak zapachy bardzo slodkie i z tego względu nie każdemu przypadną do gustu, ale może akurat dla ciebie będą odpowiednie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-25 13:35 przez midnight.

Trwałe perfumy

25 sty 2015 - 13:46:22

Thierry Mugler - Angel albo Alien - są bardzo trwałe
i oczywiście J'adore od Diora

zweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Trwałe perfumy

23 lut 2015 - 13:57:39

aa i tu warto zwrócić uwagę na coś co nazywa się esencja perfum. Esencje perfum były do tej pory bardzo drogim i luksusowym towarem, niedostępnym dla przeciętnego klienta. Ale teraz wprowadzono takie nanotechnologie, że jest skondensowany produkt w przystępnej cenie. W polsce można je dostać tu: <moderacja> i taka esencja jest bardzo trwała i dużo mocniej pachnąca niż zwykłe perfumy. I zapachy w stosunku do oryginału są w zasadzie identyczne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-23 14:03 przez moderator.

Trwałe perfumy

23 lut 2015 - 14:15:08

perfumy z avon'u też są dobre.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Trwałe perfumy

24 lut 2015 - 22:12:55

Z takich trwałych, a wiadomo,ze sa to dosć drogie perfumy... to ja uwielbiam gucci flora! utrzymuje sie praktycznie cały dzień,a na ciuchach jeszcze dłuzej. Po tym zapachu to drugi mój ulubiony to The Beat Burberry :) Też długotrwały.

Trwałe perfumy

24 lut 2015 - 23:24:48

Lancome, La vie est belle!!!

Kocham ten zapach,
bardzo trwale

Trwałe perfumy

25 lut 2015 - 18:14:46

Miss Dior, mega trwałe !

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Trwałe perfumy

12 kwi 2015 - 00:28:26

Nowe Perfumy Livioon. Polecam, kupiłam i nie żałuję, zapach jest cudowny i u mnie w pracy wszyscy się nim zachwycają. Już 4 koleżanki kupiły. Nowość na rynku. Francuskie perfumy bardzo trwałe.

Nowe Perfumy Livioon. Polecam, kupiłam i nie żałuję, zapach jest cudowny i u mnie w pracy wszyscy się nim zachwycają. Już 4 koleżanki kupiły. Nowość na rynku. Francuskie perfumy bardzo trwałe.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-12 00:33 przez megan86sc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Perfum c-thru esmerald