Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 1/5

Witam,
Jakie sklepy internetowe z perfumami mogłyście mi polecić? Chodzi mi o oryginalne perfumy, a nie jakieś podróbki. Czekam na wasze opinie:)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Perfumeria podobno spoko, tzn. czytałam takie opinie, bo sama tam nie kupowałam. Niestety kasy brak na perfumy, są inne pilne potrzeby. Z drugiej strony wcale nie narzekam na perfumy alternatywne, które używam. Z Paris Avenue mogę sobie przynajmniej kupić 2 lub nawet 3 zapachy, a i tak wyjdzie o wiele taniej niż w Douglasie czy Sephorze :P

Ja kupuję tutaj https://aleo.pl/pl/produkty-i-uslugi?phrase=perfumy+chanell&isExpandResults=true porządne perfumy ponoć charakteryzują się tym, że są bardzo wydajne, moje takie są bo przy codziennym, czasem wielokrotnym korzystaniu starczają na kilka miesięcy. Co do nazwy to nie polecam nikomu nic bo to wybór bardzo indywidualny.

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Ja polecam www.perfumeria.in

iperfumy.pl chyba najlepsze ceny :)

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Jak na oryginały to iperfumy ale ceną są dość wysokie a można mieć identyczny produkt w cenie 65 zł perfumeria.in

a wiecie jak jest z jakością innych kosmetyków ze strony perfumeria.in? ciekawią mnie szminki diora ale cena 19 zł jest zastanawiająca...

Ja kupowałam na perfumesco.pl

Ta, 19 zł za błyszczyk który jest wart 140? Szkoda pieniędzy na takie coś.

Ja kupuję w perfumeria.pl albo w E-glamour.pl ,a w perfumerii-in mam zamiar kupić sobie jakieś perfumy,ale zdaję sobie sprawę że decyduję się na podróbki.Błędem jest sądzić, że za 65zł kupi się oryginał.Mam inne oryginały,które nie wszystkie pachną długo i intensywnie.

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Kosmetyków typu tusze, szminki, błyszczyki sprzedajemy bardzo dużo, towar jest dobrej jakości, ceny mamy na te produkty niskie ponieważ kupuje ich bardzo duże ilości. Jeżeli dam cenę wysoką to sprzedam taki produkt sporadycznie i będzie stary, a przy niskiej cenie co tydzień mamy nową dostawę. proszę wypróbować szminkę zadowolenie gwarantowane lub zwrot kasy w całości.

iperfumy - polecam , czesto idzie nabyc o wiele taniej niz w stacjonarnej perfumerii...
juz nie wspominajac o sephorze czy douglasie, gdzie ceny są kosmiczne

kokai.pl polecam. zamawiam tam zawsze testery w świetnych cenach ;)

fajne i wcale nie drogie perfumy można znaleźć na ponosie.pl można tam sobie wygenerować kupony zniżkowe na zakupy w normalnych sklepach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Indian summer