Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:27:30

Cytat
motyl13
Przepraszam za pisownie ale mam komputer z norewską klawiaturą.

Klawiatura nie ma nic wspólnego z brakiem znajomości języka polskiego, składni, ortografii, interpunkcji i stylistyki.

Cytat
motyl13
Mieszkam na wsi dopiero od 5lat przeprowadziłam sie z Zakopanego zapisując córkę do szkoly usłyszałam tekst przyszlo dziecko z innego swiata nie skomentowałam tego.

A trzeba było.

Cytat
motyl13
Tutaj żaden rodzic sie nie odezwie na wsi ksiądz dyrektor soltys są swieci. Nie twierdze ze moja córka jest swieta bo wiem jaka jest ale dyrektor nie ma prawa wyśmiewać sie z niej czy z innego dziecka przy calej klasie ze źle sie uczy. A co do pisma zbiorowego to tak jak pisalam nie ma takiej opcji wiem bo już rozmawiałam z rodzicami oni sie obawiają że jak nic sie nie zmieni to ich dzieci na tym ucierpią.

To jakiej rady oczekujesz na forum portalu z ciuchami? Skoro nie potraficie nawet się odezwać, to myślisz że damy ci złotą radę jak pomóc twojej córce?

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:31:12

Boże ja tylko zapytalam was to juz nie można sie pożalić zapytać was o zdanie.

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:31:18

Cytat
cytraa
Cytat
motyl13
Przepraszam za pisownie ale mam komputer z norewską klawiaturą.

Klawiatura nie ma nic wspólnego z brakiem znajomości języka polskiego, składni, ortografii, interpunkcji i stylistyki.

Otóż to.

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:31:21

Twoje wywody nie są winą klawiatury.

Mi się wydaje, że jesteś typową mamuśką, która wierzy biednej córeczce, będącej w rzeczywistości niezłym ziółkiem. Też chodziłam do gimnazjum i te niby najbardziej pokrzywdzone po prostu lubiły robić hałas i problemy ;)

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:33:40

Razem możecie więcej. Zanim cokolwiek napiszecie do kuratorium czy gdzie indziej, zdobądź dowody. Nagrania, opis sytuacji przez każdego z rodziców. Nie mogą wtedy puścić płazem sprawy..

niezweryfikowana
Posty: 61
Ostrzeżenia: 1/5

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:35:00

telewizja i gazety , szybko sie polepszy

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:37:24

Ej, a tak w ogóle to 14 letnia panna nie potrafi sobie w szkole poradzić?

Ja to chyba żyję w innym świecie. Sama chodziłam do szkoły prowincjonalnej i nigdy się nie zdarzyło, żeby moja matka latała za mną do szkoły załatwiać mi jakieś sprawy. Trzeba mieć trochę inteligencji, sprytu i zaradności, żeby przetrwać.

Poza tym, jak patrzę na dzisiejszą młodzież, to nie chce mi się wierzyć, że ta twoja córka taka poszkodowana. Teraz to niestety posłuchu żadnego, a nauczyciele nie mogą nic zrobić, bo zaraz akcja, że nauczyciel się znęca.

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:37:56

Cytat
adziaadziaadzia
telewizja i gazety , szybko sie polepszy

I prokuratura może jeszcze?

Dzisiaj to już dziecku nie można uwagi zwrócić, że się źle zachowuje, bo się zostanie posądzonym o psychiczne znęcanie.

Szkoła ma też pełnić funkcję wychowawczą.

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:39:05

Jasne to w takim razie jak dziecko z 1 klasy podstawówki mówi rodzicą go pani bije po plecach i sie zabije bo nie chce chodzic do szkoly bo sie jej obawia to tez matka jest zwariowana a dziecko niezle ziółko. Akurat to sie zdarzylo pierwszy raz jak Natalia tak zrobila zachowanie zawsze,miala wzorowe wiec nie wiem czemu naskoczyłyście na mnie. Ale niech wam będzie

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:39:19

Cytat
adziaadziaadzia
telewizja i gazety , szybko sie polepszy

Proponuję od razu Sąd Ostateczny.
Cytat
motyl13
rodzicą

Rodzicom kuźwa, rodzicom!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-12 10:40 przez cytraa.

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:40:34

nagrać dyrektora telefonem na kamerke lub dyktafon. ale lepiej zeby twarz bylo widac. ewentualnie zglosic sprawe do telewizji. oni na pewno się tym zainteresują. Nie ma nikogo bezkarnego.

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:40:49

Cytat
motyl13
Jasne to w takim razie jak dziecko z 1 klasy podstawówki mówi rodzicą go pani bije po plecach i sie zabije bo nie chce chodzic do szkoly bo sie jej obawia to tez matka jest zwariowana a dziecko niezle ziółko. Akurat to sie zdarzylo pierwszy raz jak Natalia tak zrobila zachowanie zawsze,miala wzorowe wiec nie wiem czemu naskoczyłyście na mnie. Ale niech wam będzie

Nie widzisz różnicy pomiędzy siedmioletnim dzieckiem bitym po plecach, a zwróceniem uwagi czternastolatce, żeby nie mówiła "zamknij się" do kolegi?

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:41:34

Cytat
wikijaja
Kij ma dwa końce. Twoja córka, też niezbyt zachowała się na lekcji (pomimo tego, że to była już przerwa).
Dzisiaj szkoła to już nie jest to samo co kiedyś. Dzisiaj to jest "wolna amerykanka" - wygrywa ten co silniejszy i wszystkie chwyty dozwolone. Albo uczniowie gnębią nauczyciela, bo słabszy a oni w grupie odważni, albo nauczyciel gnębi ucznia.
A wygląda to mniej więcej tak:
[attachment 955132 1.jpg]


Nie sądzę, że rodzice przychodzą z wyrzutami do nauczyciela. Przynajmniej nie ci, których widziałam w pdst i gimnazjum. Zdarzało się to na pewno i kiedyś... Ale fakt jest taki, że nauczyciele też na zbyt dużo sobie pozwalają. Często dają oceny nawet za to kim jesteś a nie czy masz dobrze. Uczniowie również są słabi bo dzisiejsza młodzież jest karygodna.


A z tego co mówisz to bym dzieciakowi zmieniła szkołę bo to bez sensu się użerać.

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 10:57:44

Ty naucz się pisać. A sprawę zgłoś do kuratorium. Natomiast jeśli za wycieczkę było zapłacone to zażądaj zwrotu pieniędzy.

PSYCHICZNE ZNĘCANIE SIĘ NA UCZNIACH

12 cze 2014 - 11:05:24

Mam syna w gimnazjum a córka teraz zacznie przygodę z gim. Niestety, ale młodzież jest traktowana jak półgłówki, często nie mogą mieć własnego zdania. Nauczycielki starej daty pozjadaly rozumy. Mój syn ktory zwrócił uwagę nauczycielce ze zle cos tam zrobiła usłyszał : ze ona może bo jest po studiach i cieżko pracuje. Musiała sie jakas pyskówki miedzy nimi zrobic bo szanowna pani wezwała mnie do szkoły i mówi ze juz 30 lat uczy w szkole i jeszcze nikt jej nigdy nie zwrócił uwagi ! Powiedziałam jej chyba juz czas opuścić szkolne mury skoro nue umie znaleść wspólnego tematu z młodymi ludźmi. Teraz juz syn ma spokój z tą panią.
Młodzież jest teraz bardzo cwana, trudna ale jesli wiesz ze twoje dziecko jest w porządku to walcz o jego dobro.
Ja sie bardzo duzo nachodzilam do szkoły i napewno nie mozna mowić ze nauczyciel ma zawsze racje. Dziecko ma prawa i obowiązki ale nauczyciela tez obowiązuje regulamin.
Moje dzieci chodzą tez do szkoły muzycznej i widzę i dzieci widza jak tam ich nauczyciele traktują. Mogliby sie duzo nauczyć od tych z muzycznej. Pełna kultura, rozmowa z uczniem, nie ma poroznania uczniów. Takich nauczycieli teraz niestety brak, takich którzy umieją znaleść wspólny język z młodzieżą. Tylko ci młodzi nauczyciele tak naprawdę dają radę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-12 11:07 przez studentkai.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Giorgio armani Si