Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Jakie perfumy polecacie?

15 mar 2019 - 10:49:59

w Hebe jest duży wybór dobrych perfum w przyzwoitej cenie :)

Jakie perfumy polecacie?

15 mar 2019 - 12:30:30

Lolita ma piękne zapachy :) I bardzo trwałe. Też polecam je.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie perfumy polecacie?

18 mar 2019 - 12:12:38

No włąsnie nigdy nie mogłam się przekonać do firmy Lolita. Ma faktycznie przepiekne buteleczki i zapachy trzymają się bardzo długo (już kilka razy spsikałam sobie rękę tymi zapachami i niekiedy trzymał się zapach na ręce do kilku dni....). Sa jednak bardzo specyficzne i sama czułabym sie z nimi kiepsko.

Zdecydowanie bardziej lubię:
Chanel Chance
Estee Lauder Modern Muse
Lancome La vie est belle
Wszystkie trzy również są bardzo trwałe

Jeśli chodzi natomiast o sklepy, w których warto jest perfumy sobie kupić to mogę polecić <moderacja> - szczegolnie, ze obecnie działa tam kod zniżkowy WIOSNA2019 który odejmuje od zamówienia 10 zł. Perfumy maja tam jedynie oryginalne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-18 20:56 przez moderator.

Jakie perfumy polecacie?

18 mar 2019 - 12:37:38

Super, że mowa o perfumach, bo właśnie mi się skończyły...

Może znacie jakiś zapach, który by mi spasował ;)

Szukam czegoś raczej ciężkiego, tajemniczego. Lubię zapachy korzenne, deszczowo-wilgotne, paczulę, uwielbiam zapach anyżu, kory cynamonu, goździków, ale żeby to nie był taki słodki zapach w połączeniu z cytrusami.

Gdyby coś wam przyszło do głowy ciężko-wilgotno-korzennego, to będę wdzięczna :D

Jakie perfumy polecacie?

19 mar 2019 - 21:26:22

Ja wolę kupić online... jak wpiszecie w wyszukiwarkę "perfumy" to od razu wyskoczy Wam parę wyników, w które warto wejść. Cenowo o wiele lepiej niż drogerie w centrach handlowych.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Jakie perfumy polecacie?

21 mar 2019 - 10:11:12

Testerownia24h.pl zbiera praktycznie wszystkie marki perfum i według mnie z testerami nie ma żadnych problemów jakościowych. Normalne, wydajne buteleczki, czasami bez korka, ale to nie jest dla mnie jakiś problem, bo mam zapasowe z poprzednich opakowań :D

Jakie perfumy polecacie?

03 gru 2019 - 17:00:59

Po powąchaniu trzech zapachów wszyscy tracą węch :) Dlatego w niektórych perfumeriach ( np. stoisko perfumeryjne Hebe) jest w słoiczkach ziarnista kawa do powąchania w celu odzyskania mocy powonienia :)
Ja używam od paru lat Lalique de Lalique i Lalique Le Parfum, ale też potrzebuję odskoczni od takich cholernie eleganckich zapachów i kupiłam sobie Maroussię Slavy Zaitseva - jest to rosyjska woda toaletowa z gatunku killerów. Moi rodzice nie mogą znieść tego zapachu, ale ja się cieszę z jego trwałości.
Jeśli znacie jeszcze coś podobnego w klimacie, albo z nutą bursztynową, proszę o podrzucenie nazw :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie perfumy polecacie?

05 gru 2019 - 14:26:12

Zależy jakie zapachy lubisz :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-05 14:28 przez beatamorka.

Jakie perfumy polecacie?

05 gru 2019 - 16:52:42

Lubię zapachy kwiatowe orientalne, bardzo często wpadają mi w nos kompozycje z białych kwiatów, ale lubię też różę , fiołek, niektóre nuty owocowe. Mam za to problem z perfumami na lato - nie lubię zapachów świeżych i cierpkich i nigdy nie wiem, co wybrać.

Jakie perfumy polecacie?

07 sty 2020 - 08:55:22

lalique, lolita lempicka, dali, elizabeth arden.. sporo jest tanich a dobrych perfum :P

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie perfumy polecacie?

17 sty 2020 - 08:50:03

Polecam Love Desire ;) Jest to zapach z feromonami. Jeśli jeszcze nie próbowałyście nigdy tego typu rzeczy to polecam. Kiedyś w to nie wierzyłam ale to jednak działa ;)
Są w dwóch wersjach.Premium i normalnej. Kocham obie wersje. Jest to dla mnie dziwne bo szybko się nudzę zapachami a ten ze mną trwa. To perfumy na każdą okazję, na dzień, wieczór.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Jakie perfumy polecacie?

20 sty 2020 - 12:04:10

I co? Poderwałaś już za ich pomocą jakiegoś faceta? :P

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie perfumy polecacie?

22 sty 2020 - 14:31:09

Jeśli pytasz konkretnie o marki to uwielbiam perfumy Lancome, Hugo Boss oraz Calvin Klein. serce Kiedyś zauważyłam, że perfumy warto kupować przez internet. Porównałam sobie ceny w sklepach stacjonarnych i w perfumerii online: https://***/collections/perfumy-perfumy-damskie. Tylko, że nie kupuję perfum w ciemno, najpierw jednak wolę sprawdzić i przetestować zapach. :)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Jakie perfumy polecacie?

23 sty 2020 - 10:55:12

Cytat
panuran
I co? Poderwałaś już za ich pomocą jakiegoś faceta? :P

Haha. Może to za duże słowo bo mam już swojego towarzysza życia. Jednak zapach ten przydaje się w pracy. Pracuję w męskim towarzystwie i zauwałyłam,że o wiele łatwiej jest mi teraz kiedy używam tych perfum. Mężczyźni mają do mnie o i wiele lepsze nastawienie. Zagaduą, komplementują.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie perfumy polecacie?

24 wrz 2020 - 10:43:25

Warto kupować odpowiedniki na https://edp24.pl/ przykładowo Panthera, Kenya Journey, Keramisu, Elle, Gabriellle Classic czy eau 2U zamiast marek Calvin Klein, DIor czy Channel bądz innych znanych. W końcu najbardziej intersuję nas zapach. A często kupując znane marki to głownie koszta reklamy, celebrytów itd

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fm 97