Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

44 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Znacie jakiś tańszy odpowiednik/zamiennik zapachu Paco Rabanne Black XS?



perfumy FM 183 :) podobno identyczne :)

Cytat
czarnaQQ
perfumy FM 183 :) podobno identyczne :)

dzięki ;) widzę, że ma bardzo dobre opinie :)

jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to zapraszam ;)

a może wie ktoś o tańszym odpowiedniku perfum Kate Moss oraz Calvin Klein Blossom

Wg mnie całkiem podobnie pachnie Lady Rebel od Mango

Cytat
czarnaQQ
perfumy FM 183 :) podobno identyczne :)

Perfumy FM w ogóle mają dużo odpowiedników i z tego co wiem procentowo spore zaperfumowanie; długo utrzymuje się zapach :)

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Jeżeli szukacie tańszych odpowiedników to warto się zainteresować testerami 20 ml> jest ich bardzo dużo na portalu szafa i ceny zaczynają się już od 10 zł w sprzedaży detalicznej. Jeżeli traficie na sprawdzonego dostawcę to zapach będzie taki sam jak w oryginale i będzie utrzymywał się bardzo długo.

to są perfumy mahora . te FM ,chyba sie nie pomyliłam mahora czy machora ?

A zna ktos tańszy odpowiednik thierrego muglera - alien :v?

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Oczywiście że zna w wersji 100 ml możesz kupić za 65 zł
a jeżeli jest jeszcze za drogi to polecam ci wersję 20 ml i ona jest dostępna w cenie od 10 do 20 zł w zależności od sprzedawcy i marży jaką narzucił





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-26 22:35 przez perfumeria-in.

FM ma bardzo dużo odpowiedników- jeżeli ktoś zainteresowany to można pisać na priv chętnie podpowiem :)

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

65 zł polecam



ja mogę tylko polecić perfumy FM :) jakieś dwa lata temu kupiłam jedne bo kuzyn chłopaka ta pracował, zapach się baaardzo długo utrzymywał, a teraz w lipcu znowu się skusiłam i od razu kupiłam 3 flakoniki z serii hot(zaperfumowanie chyba 30%) psikam raz gdzieś w okolicę klatki piersiowej i przez cały dzień sama czuję zapach, czasem aż się boję, że ludzie wokół myślą, że się oblałam z góry na dół, a one po prostu są takie mocne i trwałe, a ceny? Tylko brać :D

mam odpowiedniki - dkny be delicious, hugo women, i escada - cherry in the air.

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Mam aktualne tabele zapachów FM GROUP i podobnych perfum brandowych.
Zapraszam do kontaktu i do zakupów na moim profilu szafa szafa annafm

Podbijam, bo przypadkiem trafiłam na perfumerię, w której Paco Rabanne Black XS można dostać za 12 zł (22ml) http://neness.pl/sklep,63,75_paco_rabanne_black_xs.html . Mają też inne zapachy, sama wypróbowałam Gucci - są trwałe, a przy tym tak tanie, że każdy może sobie na nie pozwolić super

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Katy Perry, Killer Queen Oh So Sheer