Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

19 minut temu

dieta organizacja

33 minut temu

przestrzeganie diety

50 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Znacie jakiś tańszy odpowiednik/zamiennik zapachu Paco Rabanne Black XS?



perfumy FM 183 :) podobno identyczne :)

Cytat
czarnaQQ
perfumy FM 183 :) podobno identyczne :)

dzięki ;) widzę, że ma bardzo dobre opinie :)

jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to zapraszam ;)

a może wie ktoś o tańszym odpowiedniku perfum Kate Moss oraz Calvin Klein Blossom

Wg mnie całkiem podobnie pachnie Lady Rebel od Mango

Cytat
czarnaQQ
perfumy FM 183 :) podobno identyczne :)

Perfumy FM w ogóle mają dużo odpowiedników i z tego co wiem procentowo spore zaperfumowanie; długo utrzymuje się zapach :)

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Jeżeli szukacie tańszych odpowiedników to warto się zainteresować testerami 20 ml> jest ich bardzo dużo na portalu szafa i ceny zaczynają się już od 10 zł w sprzedaży detalicznej. Jeżeli traficie na sprawdzonego dostawcę to zapach będzie taki sam jak w oryginale i będzie utrzymywał się bardzo długo.

to są perfumy mahora . te FM ,chyba sie nie pomyliłam mahora czy machora ?

A zna ktos tańszy odpowiednik thierrego muglera - alien :v?

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Oczywiście że zna w wersji 100 ml możesz kupić za 65 zł
a jeżeli jest jeszcze za drogi to polecam ci wersję 20 ml i ona jest dostępna w cenie od 10 do 20 zł w zależności od sprzedawcy i marży jaką narzucił





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-26 22:35 przez perfumeria-in.

FM ma bardzo dużo odpowiedników- jeżeli ktoś zainteresowany to można pisać na priv chętnie podpowiem :)

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

65 zł polecam



ja mogę tylko polecić perfumy FM :) jakieś dwa lata temu kupiłam jedne bo kuzyn chłopaka ta pracował, zapach się baaardzo długo utrzymywał, a teraz w lipcu znowu się skusiłam i od razu kupiłam 3 flakoniki z serii hot(zaperfumowanie chyba 30%) psikam raz gdzieś w okolicę klatki piersiowej i przez cały dzień sama czuję zapach, czasem aż się boję, że ludzie wokół myślą, że się oblałam z góry na dół, a one po prostu są takie mocne i trwałe, a ceny? Tylko brać :D

mam odpowiedniki - dkny be delicious, hugo women, i escada - cherry in the air.

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Mam aktualne tabele zapachów FM GROUP i podobnych perfum brandowych.
Zapraszam do kontaktu i do zakupów na moim profilu szafa szafa annafm

Podbijam, bo przypadkiem trafiłam na perfumerię, w której Paco Rabanne Black XS można dostać za 12 zł (22ml) http://neness.pl/sklep,63,75_paco_rabanne_black_xs.html . Mają też inne zapachy, sama wypróbowałam Gucci - są trwałe, a przy tym tak tanie, że każdy może sobie na nie pozwolić super

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Katy Perry, Killer Queen Oh So Sheer