Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakich perfum używacie?

14 lip 2018 - 21:27:31

Naomi Campbell cat delux at night już od kilka lat :) piękny zapach serce tylko niezbyt trwały :(

Jakich perfum używacie?

15 lip 2018 - 18:21:22

Tylko i wyłącznie...



Jakich perfum używacie?

16 lip 2018 - 21:25:31

Dahlia Divin Givenchy- najlepszy jaki miałam do tej pory

Jakich perfum używacie?

17 lip 2018 - 14:28:41

ja bardzo lubię z zary red vanilla :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Jakich perfum używacie?

23 lip 2018 - 08:58:30

Ja uzywam heat od beyonce i różnych zapachów playboya

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Jakich perfum używacie?

19 lut 2020 - 11:00:28

Chciałabym tutaj pochwalić bardzo nową wersję zapachu Love Desire Premium. Dokładnie te:


Już te rózowe bardzo mi się podobały ale te sa niesamowicie wprost mocne. NIe dość,że zapach jest intensywniejszy i trzyma się jeszcze do następnego dnia to jeszcze autentycznie mi sie podobają smile Są nieco inne niż te wcześniejsze. Mniej słodkie, bardziej korzenne. No i podobają się płci przeciwnej. Jeszcze nigdy nie zebrałam za żadne perfumy tylu komplementów co własnie za te.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Jakich perfum używacie?

02 mar 2020 - 14:04:08

Myślisz,ze zasługą tutaj rzeczywiście są feromony w składzie?

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Jakich perfum używacie?

03 mar 2020 - 08:52:29

Wiesz co, początkowo w coś takiego nie wierzyłam ale teraz stopniowo zaczynam się przekonywać do tego,że coś w tym musi być. Bo jednak innych zapachów faceci tak nie komplementowali (raz nawet w markecie jeden do mnie podszedł i zapytał się co to za zapach ponieważ chętnie kupiłby swojej kobiecie, ogólnie wtedy to się trochę speszyłam i nie powiedziałam mu bo przecież nie będę się przyznawać innym że się psikam feromonami). Tak czy inaczej warto!

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Jakich perfum używacie?

09 kwi 2020 - 08:16:13

Uwielbiam Si czarne, pieknie pachnie na wyjscie wieczorowe super, hugo boss ma via tez super

Jakich perfum używacie?

27 maj 2020 - 10:13:12

dzisiaj mam daisy love :3

Jakich perfum używacie?

19 cze 2020 - 12:44:00

Ja uwielbiam delikatne kobiece zapachy i wśród ulubionych mam Boss Woman oraz Lanvin Eclat :D

Jakich perfum używacie?

06 lis 2020 - 13:51:57

Ja uwielbiam praktycznie wszystkie DKNY, ostatnio wychaczyłam w promocji na internecie Hugo Boss BOSS Orange -zakochałam się

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Jakich perfum używacie?

22 gru 2022 - 13:01:44

Złote delicious dkny limited edition, kwiatowe, piękne dziewczęce to Banana Republic Wild Bloom, a cytrusowe, świeże cytrynowe to Vervine Cedrat Jeanne en Provance myślę, że na lato Idole Lancome jeszcze daje rade, jako taki kwiatowy, słodki przyjemny zapach. Ale Wiaodmo każdy ma inne gusta. Tommy Girl Chandied Charms jest też taki świeży, cytrusowy ja w nim np wyczuwam również gruszkę, myślę że to główna nuta. Piękne i trwałe są również Armani my way.
https://www.cocolita.pl/perfumy/giorgio-armani-my-way-pour-femme-edp-spray-50ml

W dobrej cenie są obecnie na Cocolita

Jakich perfum używacie?

23 sie 2023 - 22:32:41

Aktualnie to używam mgiełki do ciała Night Coquette z Eveline. Świeży, lekko owocowy zapach jest idealny na lato :) A przy tym długo sie utrzymuje.

niezweryfikowana
Posty: 207
Ostrzeżenia: 6/5

Jakich perfum używacie?

23 lis 2023 - 15:32:30

Zastanawiasz się, jakie perfumy będą dla Ciebie najlepsze? Na o.pl jest artykuł, który pomoże Ci wybrać. Oto bezpośredni link: https://o.pl/zapachnisci-oryginalne-perfumy-dla-kazdego/ Znajdziesz tam porady, jak znaleźć zapach pasujący do Twojej osobowości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fm 97