Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Incandessence moje ulubione :)

Little red dress serce

Treselle różowe. Piękny zapach, trwałe i trafiają naprawde w różne gusta.Do tego cena (jeśli w necie kupujesz) bardzo przystępna.

Cytat
Mija84
Dajcie już spokój z tym poprawianiem. Każda teraz bedzie poprawiać słowo "perfum", a nie tego dotyczy wątek :/ Bardzo dużo osób nie wie, że perfumy wystepują wyłącznie w liczbie mnogiej. Wiecie o co chodzi więc po co te złośliwości. W niektórych częściach naszego kraju mówi się perfum, a nawet perfuma co oczywiście jest błędem, ale tak się przyjęło i oni nie postrzegają tego jako błąd.
A co kogo obchodzi jak mówią ludzie w niektórych rejonach Polski? Skoro w języku polskim istnieje jedna wersja słowa "perfumy", to dziewczyny mają rację, poprawiając językowych ignorantów, przez których nasz ojczysty język umiera. Gwarą można sobie plotkować z przaśną sąsiadką podczas karmienia świń, ale nie wciskać w mowę codzienną i jeszcze, o zgrozo, próbować usprawiedliwiać oczywiste błędy językowe! Istny zaścianek - kreują się na światowe damy, a w rzeczywistości nie opanowały nawet podstaw własnego języka...

Cytat
karolka324
Outspoken i Outspoken Fresh by Fergie, moje ulubione ;)

Moje również!

I dodam jeszcze klasyczną PUR BLANCĘ: )

Cytat
Crewedka
Cytat
Mija84
Dajcie już spokój z tym poprawianiem. Każda teraz bedzie poprawiać słowo "perfum", a nie tego dotyczy wątek :/ Bardzo dużo osób nie wie, że perfumy wystepują wyłącznie w liczbie mnogiej. Wiecie o co chodzi więc po co te złośliwości. W niektórych częściach naszego kraju mówi się perfum, a nawet perfuma co oczywiście jest błędem, ale tak się przyjęło i oni nie postrzegają tego jako błąd.
A co kogo obchodzi jak mówią ludzie w niektórych rejonach Polski? Skoro w języku polskim istnieje jedna wersja słowa "perfumy", to dziewczyny mają rację, poprawiając językowych ignorantów, przez których nasz ojczysty język umiera. Gwarą można sobie plotkować z przaśną sąsiadką podczas karmienia świń, ale nie wciskać w mowę codzienną i jeszcze, o zgrozo, próbować usprawiedliwiać oczywiste błędy językowe! Istny zaścianek - kreują się na światowe damy, a w rzeczywistości nie opanowały nawet podstaw własnego języka...
Tylko, że forum robi sie nudne od tego poprawiania, a założycielka wątku ma to pewnie d***e. Ja od x lat poprawiam kolegę który mówi "poszłem" i nic nie wskórałam. Razi mnie to, ale nic to nie daje. Więc wydaje mi się, że to i tak nie ma sensu. Są tacy, którzy wysławiają sie poprawnie i przykładaja do tego wagę, a są tacy, którzy mają to gdzieś.

Moja mama uwielbia perfumy z Avonu 'Today' ;)

moja mama uwielbia incandessence, ale w ogóle w avonie jest dużo ładnych i trwałych perfum

Cytat
noooocoty510
nie mam pojecia gdyż nie kupuje perfumy w avon
To jakie licho czytasz ten wątek, a tym bardziej zabierasz głos?hmm Chyba dlatego, żeby wywyższyć się, że stać cię na "lepsze" perfumy...innego powodu nie widzę...

outspoken intense, today, little black dress- moje typy dla mam

Ja polecam perfumę z FM 98 ! jest prześliczna i bardzo trwała wszystkie moje znajome się nią zachwycają . ale jak wiadomo każdy ma inny gust

Cytat
watarzyna
Ja polecam perfumę z FM 98 ! jest prześliczna i bardzo trwała wszystkie moje znajome się nią zachwycają . ale jak wiadomo każdy ma inny gust
Nie czytałaś tytułu? Tutaj się koleżanka pyta o AVON - nie wciskaj kitu z FM

Cytat
evelina09915
BOZE JAKI PERFUM W SLOWNICTWIE POLSKIM NIE MA TAKIEGO SLOWA NORMALNIE ... ANALFABETYZM :) AZ RAZI CZYTAC SIE NIE CHCE
W staropolskim jest trzeba tylko o tym wiedzieć.

Polecam Percive Dew.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-18 10:59 przez evelina77.

little black dress

Ładnych jest pełno, ale większość nietrwała. Takie które sa trwałe i całkiem ładnie pachnące to te z serii City Rush czy Lacroix. Bardzo lubię Passion Dance, ale nie jest już tak trwały.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-04 19:35 przez kamokanikaka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie perfumy polecacie?