Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej!

Zdarza się wam, że ktoś obcy zaczepia was na ulicy i pyta czym pachniecie?? Czy może znajomi, ukochany czy rodzina komplementują lub wręcz przeciwnie, komentują zapachy waszych perfum? Mi w sumie rzadko się to zdarza, może dlatego, że raczej oszczędnie używam perfum i wyczuwają je tylko osoby, które bardzo się do mnie zbliżą :) Także zapachy komplementuje zwykle mój chłopak. Raz zdarzyło mi się, że witałam się z kolegą, którego dawno nie widziałam i on wykrzykną "jak ty pięknie pachniesz! Co to za zapach, kupię swojej kobiecie!".

zweryfikowana
Posty: 1.302
Ostrzeżenia: 2/5

a czym sie psikasz?;D mi tez czasami ktos powie za ladnie pachne :)

kiedys raz mi sie zdarzylo. kolezanka caly czas mnie niuchala i powtarzala ze pieknie pachne :p. Bylo to troche dziwne ale i mile. Byly to perfumy Sicily D&G



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-24 14:21 przez AminaEwa.

a właśnie, zapomniałam napisać :) Wtedy używałam Lancome-Miracle :)

W pracy kolega powiedział że ładnie pachnę i że to taki poważny dorosły zapach xd to były eternity moment :)

mnie często w autobusie mówią to obcy faceci:)

Najczęściej zdarzały mi się takie sytuacje gdy używałam Loilty Lempickiej i obecnych La Vie Est Bell Lancome rzadziej natomiast gdy Diesel Loverdose aczkolwiek to na swój sposób miłe :)

Mi często zdarza się, że ktoś znajomy powie mi, że ładnie pachnę - używam CK In2you :) Ale nikt obcy mnie nigdy nie zaczepił :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wiosenny zapach :)