Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej :-) Ostatnio zastanawiam się nad kupnem perfum - GUCCI BY FLORA albo BRUNO BANANI PURE WOMEN. Jednak, przeglądając oferty, zauważyłam, że można kupić tańsze odpowiedniki (chodzi mi głównie o takie perfumetki, w podłużnych buteleczkach po 20 ml - nawet tutaj na szafie je sprzedają). Ale nie miałam z nimi styczności i chciałabym, żeby ktoś się wypowiedział, czy rzeczywiście zapach jest taki sam jak w oryginale i jak to jest z ich trwałością. Wiem, że za taką cenę, nie można nie wiadomo czego wymagać, ale jednak chciałabym poznać Wasze opinie. Liczę na to, że mi ktoś pomoże :-)

oj te o których piszesz 20ml buteleczkach to tania tandeta nie polecam,kiedyś mój znajomy chciał mi wcisnąć ze to oryginał heh

Ale masz na myśli konkretnie te zapachy, o których pisałam, czy tak ogólnie?

ogólnie to nie są oryginalne perfumy ty szukasz odpowiedników?

Tak, ja wiem, że to nie są oryginały. Chodzi mi właśnie, czy te odpowiedniki w miarę odzwierciedlają oryginał i jak to jest z ich trwałością

nie używam takich różności jak zobaczyłam butelkę to nawet nie wąchałam jak się uczyłam i nie było mnie stać na oryginały to kupowałam w fm różne zamienniki tak wiec jak nie masz za dużego budżetu to tam spróbuj wpisz w google fm zamienniki perfum i poszukaj listy który co zamienia:)P

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

a może wersja 20 ml cena od 10 do 20 zł w zależności od sprzedawcy



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komentarze/komplementy na temat zapachów :)