Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:06:57

Dziewczyny, uwielbiam świeże zapachy (nie ważne czy perfumy, czy wody perfumowane, czy wody toaletowe)
Kiedyś dostałam taki właśnie zapach i obecnie próbuję sobie przypomnieć jego nazwę. Dla mnie pachniał ogórkiem zielonym. Zapach był z Avonu lub z Oriflame, lub z Yves Rocher.
Może pomożecie mi w znalezieniu nazwy tego zapachu?
A może znacie jeszcze inne "perfumy" o zapachu świeżego ogórka?

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:11:21

Nie mam pojęcia, nie lubię "ogórkowego zapachu".

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:12:05

nie wiem, ale też lubię świeże zapachy chociaż ostatnio dostaję ciągle od chłopaka taie słodkie, a więc takowych używam. Taki bardzo świeży od razu mi się kojarzy z niebieskim adidasem, albo zielonym mexxem pure. Z avonu też był kiedyś taki zielony z serii (niebieski, zołty, zielony, różowy) i on był właśnie świeżutki. Ale od daawna ich nie ma :(

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:13:42

Cytat
claudyn
nie wiem, ale też lubię świeże zapachy chociaż ostatnio dostaję ciągle od chłopaka taie słodkie, a więc takowych używam. Taki bardzo świeży od razu mi się kojarzy z niebieskim adidasem, albo zielonym mexxem pure. Z avonu też był kiedyś taki zielony z serii (niebieski, zołty, zielony, różowy) i on był właśnie świeżutki. Ale od daawna ich nie ma :(
Właśnie tak myślę, że to był zielony, ale nie jestem pewna.

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:16:49

Cytat
wikijaja
Cytat
claudyn
nie wiem, ale też lubię świeże zapachy chociaż ostatnio dostaję ciągle od chłopaka taie słodkie, a więc takowych używam. Taki bardzo świeży od razu mi się kojarzy z niebieskim adidasem, albo zielonym mexxem pure. Z avonu też był kiedyś taki zielony z serii (niebieski, zołty, zielony, różowy) i on był właśnie świeżutki. Ale od daawna ich nie ma :(
Właśnie tak myślę, że to był zielony, ale nie jestem pewna.

Z tego co pamiętam ta seria nazywała się "be... (...)" z różnymi przymiotnikami, ale wątpię że o to pytasz, to było chyba z 7 lat temu... a zapachów z O i YR w ogole nie znam :(

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:16:51

tak to sa te zielone z Avonu:) zrobilam sobie spory zapas:)

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:17:19

Kiedyś miałam "ogórkowe" perfumy, to byłą buteleczka Mexx, taka zielona lub niebieska. Innych nie kojarzę.

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:20:34

Cytat
blekitne-mango
tak to sa te zielone z Avonu:) zrobilam sobie spory zapas:)
A mogłabyś wkleić zdjęcie - mam pamięć wzrokową, więc poznałabym po opakowaniu :)

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:20:55

Cytat
stepka
Kiedyś miałam "ogórkowe" perfumy, to byłą buteleczka Mexx, taka zielona lub niebieska. Innych nie kojarzę.

zielona, czyli mexx pure ;) bardzo podoba mi się ten zapach, ale na razie mam tyle prawie pełnych buteleczek, że nie za bardzo chce mi się wydawać 100 zł na kolejne ;) za to zawsze mexx pure men kupuję dla swojego faceta, wprost je uwielbiam :))))

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:21:40

dezodorant z dove ogórkowy piękny zapach ;p

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:22:06

Cytat
claudyn
Cytat
wikijaja
Cytat
claudyn
nie wiem, ale też lubię świeże zapachy chociaż ostatnio dostaję ciągle od chłopaka taie słodkie, a więc takowych używam. Taki bardzo świeży od razu mi się kojarzy z niebieskim adidasem, albo zielonym mexxem pure. Z avonu też był kiedyś taki zielony z serii (niebieski, zołty, zielony, różowy) i on był właśnie świeżutki. Ale od daawna ich nie ma :(
Właśnie tak myślę, że to był zielony, ale nie jestem pewna.

Z tego co pamiętam ta seria nazywała się "be... (...)" z różnymi przymiotnikami, ale wątpię że o to pytasz, to było chyba z 7 lat temu... a zapachów z O i YR w ogole nie znam :(
No i tak mogło być, ja mam pamięć do zapachów i pamięć wzrokową ;)

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:22:07

Cytat
wikijaja
Cytat
blekitne-mango
tak to sa te zielone z Avonu:) zrobilam sobie spory zapas:)
A mogłabyś wkleić zdjęcie - mam pamięć wzrokową, więc poznałabym po opakowaniu :)


wpisz w internecie Avon-simple elements

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:22:59

O matko ja też lubię zapach ogórka, tym bardziej latem świetnie sprawdzają się takie zapachy. Ja przeważnie antyperspiranty wybieram ogórkowe :) chętnie dowiem się które perfumy tak pachną :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-28 23:23 przez Marteczka91.

Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:23:21

a to nie te? :)


Zapach "ogórkowy"

28 lut 2014 - 23:24:16

Cytat
blekitne-mango
Cytat
wikijaja
Cytat
blekitne-mango
tak to sa te zielone z Avonu:) zrobilam sobie spory zapas:)
A mogłabyś wkleić zdjęcie - mam pamięć wzrokową, więc poznałabym po opakowaniu :)


wpisz w internecie Avon-simple elements
Nie, to nie ta buteleczka - ale mówisz, że zielony pachnie ogórkami?


claudyn to też nie te :(
To będzie raczej Oriflame.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-28 23:26 przez wikijaja.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzień kobiet w perfumeriach!