Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

jakich perfum używacie? jakie polecacie? szukam inspiracji....;)
najlepiej słodkie lub cytrusowe i koniecznie trwałe.

Viktor&Rolf Flowerbomb serce

Cześć tesciowa.
Wczoraj pisałam już jakie lubię:)



prezent od ukochanego Loverdose- Diesel, uwielbiam je, a pozatym lubię Burberry Brit, Eternity Calvin Clein, Chloe-chloe, Euphoria Blossom(ta ciemniejsza) od Celvina Cleina ta są moje typy i na trwałość ich nie narzekam:)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

angel

Cytat
HellTiga
Cześć tesciowa.
Wczoraj pisałam już jakie lubię:)

duzo o nich słyszałam ale obawiam się, ze sa zbyt popularne a nie lubie pachniec jak kolezanki, wole sie wyrózniac

CKin2u i eternity moment i trussardi donna :)

Mexx fresh
Mexx woman
Lacoste touch of pink
i jeszcze jakies jasnorozowe Naomi Campbell bardzo trwale sa w Rossmannie ale nie wiem jak sie nazywaja, kwiatowe słodkie ale nie duszące:)

ja dostalam od kolezanki z Irlandi piekne perfumy.. i wlasnie nie wiem czy można dostac je w Polsce.. nazywają się Suddenly Diamonds. Piękne są. serce




a wlasnie dziewczyny, jezeli ktoraś z Was natknie się przypadkiem na te perfumy w sklepie, proszę o wiadomość gdzie je widziałyście. :)



Cytat
tesciowa1234567890
Cytat
HellTiga
Cześć tesciowa.
Wczoraj pisałam już jakie lubię:)

duzo o nich słyszałam ale obawiam się, ze sa zbyt popularne a nie lubie pachniec jak kolezanki, wole sie wyrózniac

Nie wiem jak pachną Twoje koleżanki, ale ja raczej nie czułam tych perfum od nikogo poza mna. :)
Więc raczej aż tak popularne nie są.
A z reszta jak dobre to zapewnie wiele osób je chce .

Cytat
HellTiga
Cytat
tesciowa1234567890
Cytat
HellTiga
Cześć tesciowa.
Wczoraj pisałam już jakie lubię:)

duzo o nich słyszałam ale obawiam się, ze sa zbyt popularne a nie lubie pachniec jak kolezanki, wole sie wyrózniac

Nie wiem jak pachną Twoje koleżanki, ale ja raczej nie czułam tych perfum od nikogo poza mna. :)
Więc raczej aż tak popularne nie są.
A z reszta jak dobre to zapewnie wiele osób je chce .

słyszałam, że słodkie...wiele razy natrafiłam na super opinie

Cytat
Majka9393
ja dostalam od kolezanki z Irlandi piekne perfumy.. i wlasnie nie wiem czy można dostac je w Polsce.. nazywają się Suddenly Diamonds. Piękne są. serce




a wlasnie dziewczyny, jezeli ktoraś z Was natknie się przypadkiem na te perfumy w sklepie, proszę o wiadomość gdzie je widziałyście. :)

http:// tugazetka.pl/lidl/2012.11.26.spozywcze/3567,Eau,de,Parfum,Diamonds
{ bez spacji}



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-04 16:18 przez Migotka-.

Słodkie, cytrusowe i trwałe - proszę bardzo. Escada Pacific Paradise - używam od lat, kocham i na żadne inne nie zamienię :)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Które wybrać?