Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Sklep internetowy

8 minut temu

Biznes

12 minut temu

tabernakula sklep

32 minut temu

zakupy internetowe

57 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 21:31:48

co do testerow trzeba byc ostroznym np. cacharel liberte sa przepiekne z prefumerii - potem zamowilam na allegro tester - zbyt intensywny zapach po prostu zabil moja milosc do tych perfum... oczywiscie zgadzam sie ze sa tez podrobki

Kupować na allegro?

14 sie 2009 - 20:39:39

tester zawsze jest mocniejszy;p on ma za zadanie przyciągnąć klienta ma więcej w sobie tego koncentratu zapachowego :) i jest tańszy bo nie ma tego oryginalnego pudełka

Kupować na allegro?

22 sie 2009 - 19:41:43

no wlasnie, czytając to dziwilam się, czemu ktoś pisał, że testery są droższe ? moja mama zajmuje się sprzedażą perfum ( nie ma zadnego sklepu ani nic po prostu poczta pantoflowa + troche internet ) i testety są tańsze, nie mają oryginalnego pudełka, ale fakt- są dużo trwalsze. my też jak mamy akurat wybór tester czy perfumy w pudełku, to się nie wahamy i bierzemy tester :)


ps. jesli ktos chce jakies oryginalne perfumki, zapraszam na PW :) moge podac strone www i nick na allegro :)

i co do cen w sephorze to naprawde są mega wysokie. tata kupuje w niemieckich hurtowniach i zazwyczaj ceny w tych drogeriach są prawie 2razy droższe niż u mamy;/ dlatego znajomi i rodzina obkupują się u nas :)

Kupować na allegro?

27 sie 2009 - 17:15:07

Cytat
martyna9x
i co do cen w sephorze to naprawde są mega wysokie. tata kupuje w niemieckich hurtowniach i zazwyczaj ceny w tych drogeriach są prawie 2razy droższe niż u mamy;/ dlatego znajomi i rodzina obkupują się u nas :)

Pracowałam w perfumerii- ceny w perfumeriach sa narzucane przez dystrybutorów- dostaje się cennik i TRZEBA cenę utrzymać nie mniejszą niż sugerowana przez dystrybutora! U was są ceny niższe, ale nie macie gratiów, darmowych testerów, próbek i promocji:)))

Kupować na allegro?

27 sie 2009 - 17:19:25

Treść posta została usunięta automatycznie

Kupować na allegro?

27 sie 2009 - 17:27:43

jeśli już musisz kupować przez internet to polecam stronę iperfumy.pl, tam są oryginały, nie płacisz za wysyłkę a dostarczają w kilka dni czasem 2-2, płacisz przy odbiorze. Mają większość marek, i posiadają zarówno testery jak i normalne opakowane perfumy. Polecam, bo naprawdę nie wciskają ciemnoty. Są też czasem przeceny i promocje,ale niestety nie na moje zapachy;/ Poza tym dostajesz tam paragon i zawsze masz możliwośc zwrotu!!!

Kupować na allegro?

04 wrz 2009 - 13:06:45

Spokojnie możesz kupić na Allegro, ale poproś sprzedającego o dodatkowe zdjęcia! O oryginalności produktu świadczy 90% już na pierwszy rzut oka - numery serii na dnie flakonu (takie same MUSZĄ być na opakowaniu) atomizer, żyłka prowadząca od atomizera do perfum ( nie powinna być poskręcana) wreszcie sam flakon - zwróćcie uwagę jak wygląda np: podróba Euphorii? okropne zgrubienia (jak spawane) na szczycie flakonu, że o odstającym metalu nie wspomnę....... ja kupuję tylko używane, kilka razy psiknięte - proszę o dodatkowe foto i wtedy nie ma wymówki typu "ale jest zafoliowany" powodzenia w zakupach! Samsara.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

D&G Light blue