Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PERFUMY-ODLEWKI

29 wrz 2013 - 16:07:49

Witajcie! Ostatnio moja pasja staly sie perfumy:) Czy jest tutaj moze ktos ,kto zajmuje sie odlewaniem perfum ?:) Lepiej czasem kupic odlewke perfum niz caly flakon... :)

PERFUMY-ODLEWKI

15 paź 2013 - 22:06:20

Pracuje w perfumeri z francuskimi perfumami lanymi ;) i u nas można kupić perfumy o pojemności 30 ml , 60 ml i 103 ml .

Pozdrawiam .

PERFUMY-ODLEWKI

26 kwi 2014 - 15:36:13

www.odlewkiperfum.pl. Kupowałam tam i jestem zadowolona. Sklep ma dobre opinie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.271

PERFUMY-ODLEWKI

26 kwi 2014 - 15:56:55

na wizażu

PERFUMY-ODLEWKI

03 maj 2014 - 21:25:07

W wielu miastach są perfumerie Mistral oferujące odlewki zamienników perfum. Kupuję tam cząsto i jestem zadowolona.

PERFUMY-ODLEWKI

12 maj 2014 - 00:56:51

co to w ogole sa odlewki? to oryginalne perfumy czy co?

PERFUMY-ODLEWKI

12 maj 2014 - 05:12:21

Cytat
illoin
co to w ogole sa odlewki? to oryginalne perfumy czy co?

raczej nie

PERFUMY-ODLEWKI

12 maj 2014 - 06:27:20

Cytat
Ivoska
www.odlewkiperfum.pl. Kupowałam tam i jestem zadowolona. Sklep ma dobre opinie.
Nie opłaca się w ogóle, perfum, który mnie interesuje na iperfumy kosztuje 65 zł za 50 ml a na tych odlewkach 15 ml (!) 45 zł...

PERFUMY-ODLEWKI

12 maj 2014 - 07:02:15

Cytat
illoin
co to w ogole sa odlewki? to oryginalne perfumy czy co?


Odlewki z oryginalnych flakonów...też byłabym za tym,by na szafie można było kupować takie odlewki od dziewczyn :)

PERFUMY-ODLEWKI

02 paź 2014 - 11:31:14

ja się skusiłam na odlewki, ale najpierw przeczytałam opinie, gdzie warto je kupic i wybralam www.odlewkiperfum.pl. kupialm kilka zapachow na sprobowanie, takich, ktorych obecnie uzywam i porownalam - sa takie same, wiec jestem bardzo zadowolona. i na trwalosc nie mozna narzekac (radze psiknac na wlosy-tam sie najdluzej utrzymuja ;) ).

PERFUMY-ODLEWKI

02 paź 2014 - 11:42:55

Ja bym nie kupiła.Być może wody te są dobrze perfumowane,ale wolę oryginalnie zapakowane.Takie z odlewek kiedyś widziała w dość dużym pojemniku,z pewnością stoją po kilka miesięcy.Czy są dobrze zabezpieczone?
Po za tym lubię ładne flakony.Do mnie to nie przemawia.
Kupuję głównie z avon.Jestem konsultantką więc,mam taniej.A wody są trwałe,zawsze mam pewność,że nikt nie otwierał ich przede mną:))na co tez jestem wyczulona..

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

PERFUMY-ODLEWKI

02 paź 2014 - 20:23:07

czy nie lepiej zakupić perfumetkę tają jak na zdjęciu poniżej? Masz opisany zapach fiolka z atomizerem zapakowana na profesjonalnej linii produkcyjnej także perfumy nie maja dostępu powietrza, całkiem spora pojemność bo 20 ml i dość atrakcyjna cena jedyne 16 zł. A wybór modeli jest ogromny.



PERFUMY-ODLEWKI

08 paź 2014 - 15:47:23

tylko, że tu tez chodzi o trwałość. perfumetki, z ktorymi ja mialam stycznosc - trzymaly sie 2godziny :/ a produkty z odlewkiperfum.pl są trwałe, w niektorych przypadkach wydaje mi sie, ze nawet trwalsze niz testery. i opakowanie tez lepsze niz w przypadku perfumetki, bo na nich czesto zdzieraja sie napisy...

PERFUMY-ODLEWKI

25 sty 2015 - 13:37:18

Cytat
perfumeria-in
czy nie lepiej zakupić perfumetkę tają jak na zdjęciu poniżej? Masz opisany zapach fiolka z atomizerem zapakowana na profesjonalnej linii produkcyjnej także perfumy nie maja dostępu powietrza, całkiem spora pojemność bo 20 ml i dość atrakcyjna cena jedyne 16 zł. A wybór modeli jest ogromny.
Przecież to nie są oryginalne zapachy, tylko podróbki:/

Jeśli chodzi o odlewki, to warto wejść na forum perfumy na wizażu, tam często organizowane są rozbiórki różnych zapachów, więc można kupić sobie taką odlewkę za małe pieniądze, a pachnie się oryginalnym zapachem, a nie tragicznymi podróbami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-25 13:39 przez midnight.

PERFUMY-ODLEWKI

24 cze 2015 - 08:36:45

Trzeba się jakoś logować na tym Wizażu czy jak ?jak się tam kupuje ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dolce.pl?