Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

19 minut temu

Ginekolog Rzeszów

21 minut temu

Budowa domu

35 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PERFUMY

27 cze 2013 - 18:43:29

Hej ;)
Bardzo podobają mi się perfumy Dolce&Gabbana Rose The One! Ten perfum poznałam dzięki mojej kumpeli, która kiedyś się nim psikła i od razu zakochałam się w tym zapachu ♥ Ostatnio nawet dała mi resztkę z małej buteleczki, no niby nic ale cieszyłam się jak dziecko z czekolady ;) Stąd moje pytanie do Was- może znacie jakieś podróbki, które pachną bardzo podobnie nawet jeżeli są mniej trwalsze, nie szkodzi byle cena by nie była taka wysoka bo na taki wydatek mnie nie stać ;/ Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
P.S: słyszałam, że firma F&M ma podróbki tylko nazywają się the one (bez rose w nazwie) i nie wiem czy to to samo i jak z zapachem.
Ostatnio w nos wpadła mi też NYC BEYONCE- no tez cudowny zapach ale cena to 100 zł i na takie coś tez mnie nie stać. Może też znacie jakieś podróbki albo podobne ? Fajne by były na lato ;)
Pomocy ♥♥




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-27 18:44 przez LitlleGoldDress.

PERFUMY

27 cze 2013 - 18:47:32

fakt, rose the one jest cudne i jednocześnie drogie, ale nie znam żadnych podobnych tańszych, może pójdź do perfumerii i wąchaj :) albo zaoszczędź na te :)

PERFUMY

27 cze 2013 - 18:51:47

Cytat
babilonofobia
fakt, rose the one jest cudne i jednocześnie drogie, ale nie znam żadnych podobnych tańszych, może pójdź do perfumerii i wąchaj :) albo zaoszczędź na te :)
Chyba będę z rok zbierać ;p Jestem konsultantką Avonu, więc każde zarobione 20 zł będę co miesiąc odkładać ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozpaczliwe poszukiwanie ;)