Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PERFUMY

27 cze 2013 - 18:43:29

Hej ;)
Bardzo podobają mi się perfumy Dolce&Gabbana Rose The One! Ten perfum poznałam dzięki mojej kumpeli, która kiedyś się nim psikła i od razu zakochałam się w tym zapachu ♥ Ostatnio nawet dała mi resztkę z małej buteleczki, no niby nic ale cieszyłam się jak dziecko z czekolady ;) Stąd moje pytanie do Was- może znacie jakieś podróbki, które pachną bardzo podobnie nawet jeżeli są mniej trwalsze, nie szkodzi byle cena by nie była taka wysoka bo na taki wydatek mnie nie stać ;/ Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
P.S: słyszałam, że firma F&M ma podróbki tylko nazywają się the one (bez rose w nazwie) i nie wiem czy to to samo i jak z zapachem.
Ostatnio w nos wpadła mi też NYC BEYONCE- no tez cudowny zapach ale cena to 100 zł i na takie coś tez mnie nie stać. Może też znacie jakieś podróbki albo podobne ? Fajne by były na lato ;)
Pomocy ♥♥




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-27 18:44 przez LitlleGoldDress.

PERFUMY

27 cze 2013 - 18:47:32

fakt, rose the one jest cudne i jednocześnie drogie, ale nie znam żadnych podobnych tańszych, może pójdź do perfumerii i wąchaj :) albo zaoszczędź na te :)

PERFUMY

27 cze 2013 - 18:51:47

Cytat
babilonofobia
fakt, rose the one jest cudne i jednocześnie drogie, ale nie znam żadnych podobnych tańszych, może pójdź do perfumerii i wąchaj :) albo zaoszczędź na te :)
Chyba będę z rok zbierać ;p Jestem konsultantką Avonu, więc każde zarobione 20 zł będę co miesiąc odkładać ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozpaczliwe poszukiwanie ;)