Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co sadzicie o tych perfumach cacharel noe perle

Sądze że mogłaś bardziej pomysleć nad tytułem wątku.... Zmieniam na Cacharel - Co sądzicie o tych perfumach?

Kashmir082



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-21 23:33 przez moderator.

A zakup uzalezniasz od naszych opinii ? Co z tego, ze komuś się podobają jeśli do Ciebie nie będą pasować? Albo odwrotnie - co z tego ze inni go nie lubią, jeśli Ty wręcz przeciwnie ?

bardzo ładny zapach, ogólnie bardzo lubię perfumki cacharela a amor amor to juz uwielbiam;)

Ja osobiście wolę Cacharel Amor Amor :))

Amor Amor sa bossskie!! polecam w 100%

Noa Perle - uwielbiam, piękny zapach, polecam w 100 %

z casahrel bardz kiedys lubilam amor amor. a noe perle mam miniaturki biale i rozowe ale zapach za ciezki jak dla mnie

Noa Cacharel te pierwsze nie podobały mi się, oddałam siostrze. Nie wiem, jak Pearl,ale ja bardzo lubię Amor Sunrise, wersja limitowana na lato z 2009 roku. Te im się udały. Podobaja mi się tez te klasyczne Anais. Cudne!

wypróbuj eden albo go pokochasz,albo znienawidzisz,ale na pewno jak go użyjesz zwrócisz uwagę.Są inne od wszystkich nie pomylisz ich z żadnymi perfumami,ja je kocham::))))
z cacharel mam wszystkie,ale te są wyjątkowe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-17 17:10 przez marta9494.

Jak poprzedniczka, miałam już chyba wszystkie perfumy Cacharel i wszystkie przypadły mi do gustu. Jak dla mnie pachną obłędnie:))) Nie wyróżnię się tu chyba bardzo pisząc, że moimi najulubieńszymi z tej marki są Noa. I jeszcze ten flakonik...:)

leia-no to obie się wyróżnimy, bo ja je uwielbiam:)

no mialam probke, ciekawy zapach, ale ja bym sie na niego nie zdecydowala, no chyba ze od czasu do czasu tylko ;)

Mam na sprzedaż :) Zapraszam bardzo tanio! W zestawie i same perfumki-100% oryginał, prosto od producenta.

Mam z nimi do czynienia na codzień niestety :/

A teraz są nowe cacharela scarlet,ale jeszcze ich nie mam:(



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

doradźcie, które wybrać:)