Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

świeże, letnie perfumy

02 lis 2013 - 18:44:28

DG Light Blue w dobrej cenie www.perfumeria.in

świeże, letnie perfumy

10 gru 2020 - 15:00:28

Cytat
asiula_240581
Calvin Klein ma fajne "świeżaki" z serii "CK"... Ja w tym roku na lato zaopatrzyłam się w kwiatowo-owocowe zapachy, typu: Jimmy Choo EDT, D&G 3 L'Imperatrice, Chanel Chance Tendre

CK są super, bo nie kombinują z recepturami jak inni. Mój ulubiony zapach pachnie zawsze tak samo i o to właśnie chodzi;-)

świeże, letnie perfumy

25 lut 2021 - 13:02:35

Dla mnie Lacoste Pour Femme :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 3/5

świeże, letnie perfumy

15 lip 2021 - 17:17:55

moschino love są super świerze

świeże, letnie perfumy

16 lip 2021 - 22:46:54

Mój zapach na lato to https://www.notino.pl/cerruti/1881-pour-femme-woda-toaletowa-dla-kobiet/
Uwielbiam go nosić zwłaszcza wieczorkiem, po kąpieli energetycznie na mnie działa.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

świeże, letnie perfumy

08 wrz 2022 - 11:44:03

Dziewczyny dostałam w prezencie perfumy Love&Desire. Zapach ponoć ma w sobie feromony. Zastanawiam się czy to działa czy może nie ma się co spodziewać jakiegoś super efektu działania na innych??? :)
Może jednak któraś z Was coś takiego miała i jest w stanie napisać jakie były Wasze doświadczenia z takimi zapachami?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

świeże, letnie perfumy

09 wrz 2022 - 09:13:21

Mam ten zapach :) Powiedz mi masz love desire w różowej buteleczce czy w czarnej? Sama ostatnio szarpnęłam się na tę droższą ciemną wersję premium i jestem pod niesamowitym wrażeniem. Bo po pierwsze zapach bardzo mi się podoba, po drugie chyba jeszcze nie miałam takich mocnych perfum. Zostawiają za sobą ogon, który nie jest jednak męczący otoczenia. Poza tym otulają Cię przyjemnym zapachem na cały dzień. Mogę tutaj również stwierdzić,że są to perfumy, które w moim przypadku zebrały najwięcej komplementów ze wszystkich jakich używałam Początkowo myślałam,że jest to po prostu ładny zapach, ale potem doszłam do wniosku, że jednak duże znaczenie tutaj ma zawartość feromonów. Szczególnie,że czytałam kilka naukowych artykułów na ten temat i istnienie feromonów zostało potwierdzone naukowo ( pisał o tym nawet Lew Starowicz jeśli czytałaś jego książki).

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

świeże, letnie perfumy

09 wrz 2022 - 10:10:38

Niestety nie czytałam :P Ale zbieram się do tego bo mam kilka jego ksiązek na pólce.Mam aktualnie wersję różową. Nawet nie wiedziałam,że jest mocniejsza :) Ale na razie przetestuję tą Zapach równiez mi się podoba chociaz nie nalezy do moich ulubionych bo sama wolę świeże zapachy, trochę męskie, a ten jest kwiatowy, dość słodki. Faktycznie mocno się trzymają. Szczególnie,że sprawdzałam sobie w sieci i ich cena nie jest jakaś super wysoka. Psikasz sie nimi na co dzień czy jedynie na wieczór? I czy trzeba to jakoś dozować?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

świeże, letnie perfumy

12 wrz 2022 - 07:48:48

Nie dozuje ich.Po prostu jak wychodzę z domu to daję kilka psików na siebie. Polecam używać z rana, pamiętaj,że feromony nie są używane jedynie w podrywie ale ogólnie aby wzbudzić lepsze nastawienie otoczenia w stosunku do Twojej osoby :) Tak więc zapach moze przydać się równiez w pracy.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

świeże, letnie perfumy

12 wrz 2022 - 10:02:26

Dziewczyny o tym piszecie? http://love-desire.eu/

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

świeże, letnie perfumy

13 wrz 2022 - 07:03:12

Tak o tych :) Ale tak jak już wcześniej pisałam naprawdę warto jest zainwestować w wersję w czarnej nieprzezroczystej butelce, ponieważ jest o wiele mocniejsza i bardziej trwała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Outspoken by Fergie