Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.153
Ostrzeżenia: 2/5

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:56:47

ktoś tu chyba miał zderzenie ze ścianą.

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 21:17:31

Zostawy coś dla ludzi. Tylko i wyłącznie dla ludzi.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

perfumy dla zwierząt

25 wrz 2012 - 12:25:02

Czego to ludzie nie wymyślą, ale myślę, że to już jest przegięcie. Są jednak rzeczy, które powinny być tylko i wyłącznie dla ludzi.

No ale znajdą się tacy fanatycy, którzy kupią te perfumy dla swoich zwierzaków :/

<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 12:46 przez moderator.

perfumy dla zwierząt

25 wrz 2012 - 12:30:19

Zebym to ja jeszcze swojego kota perfumowała,toż istna głupota.Takie rzeczy to dla paniuś co swoje pieski noszą pod pachą albo w torebce.

perfumy dla zwierząt

25 wrz 2012 - 12:33:03

Cytat
-potui
Myślę że większość piesków pójdzie się wytwarzać w trawię, albo w odchodach zwierzęcych by zatrzeć niepodobający im się zapach.
Psy mają swoje wg nich ładne zapachy, my mamy swoje. Nie chciałabym przypadkiem torturować mojego czymś co mu się nie podoba.

perfumy dla zwierząt

30 wrz 2012 - 17:57:08

Cytat
truskaweczka89
moja sąsiadka ma yorka - strzyże go bardzo często , kąpie przy tym też i ma właśnie perfumy ;)
takie rasy jak york - to chyba nic dziwnego w perfumach
No i to jest największy absurd. Psy, które kiedyś zajmowały się wyłapywaniem szczurów, teraz, przez swój wygląd brzydkiego pluszaka, są tak własnie traktowane.

A co do tematu- ja nawet w domu nie używam żadnych odświeżaczy powietrza, bo zwierzęta nie czułyby się komfortowo, a co dopiero spryskiwać je jakimiś zapachami.

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

perfumy dla zwierząt

30 wrz 2012 - 18:03:31

jaka glupota!co to juz ludzie dla kasy nie wymysla..koty ponoc nienawidza ludzkiego zapachu dlatego sie czesto myja po kontakcie z ludzmi,wiec zeby jeszce narzucac im jakis inny dla nas przyjemny zapach?wspolczuje tym kotom i psom,ktore beda sie czuly mega niekomfortowo.to tak jakby wlascicieli spryskac fekaliami bo dla psa czy kota to ladnie pachnie.

perfumy dla zwierząt

30 wrz 2012 - 18:20:36

straszliwość. przecież zwierzak się będzie męczył i denerwował

perfumy dla zwierząt

30 wrz 2012 - 18:27:17

dla Paris Hilton może to pomysł wspaniały. ale ja nie katuje moich zwierzaków;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lady Gaga - fame