Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

perfumetki - pomocy!

22 wrz 2012 - 22:38:00

Hej dziewczyny:)
Mam pytanie odnośnie perfumetek. Ostatnio przeglądałam szafę w poszukiwaniu fajnego zapachu i natknęłam się na całą masę tzw. ' perfumetek '. Cena oczywiście odpowiadająca, zapachy niby super, w opisie ich trwałość wychwalana aż wierzyć się nie chce i teraz pytanie : Czy któraś z Was używa perfumetek? Proszę o opinię bo nigdy wcześniej nie byłam w posiadaniu takiego 'cudeńka' i zastanawiam się czy warto wywalać 20 zł. Wiem, że zaraz ktoś powie, żebym zainwestowała w oryginalne perfumy, ale niestety jestem na takim etapie życia, że po prostu nie stać mnie na zakup perfum za 200 zł. Byłabym też wdzięczna za polecenie jakiś zapachów, wiem, że każda z nas ma inny gust, ale nikomu to nie zaszkodzi i zobaczymy, który zapach ma najwięcej fanek :)

perfumetki - pomocy!

22 wrz 2012 - 22:43:21

z perfumetek miałam kiedy little black dres. co do trwałości.... no tyłka nie urywałaa ale przynajmniej zapach miała ładny :)

perfumetki - pomocy!

22 wrz 2012 - 22:49:53

Cytat
savage137
z perfumetek miałam kiedy little black dres. co do trwałości.... no tyłka nie urywałaa ale przynajmniej zapach miała ładny :)

dzięki :) no właśnie jestem totalnie zamotana, bo wszystko ładnie pięknie, ale jak mają się nie trzymać to ja podziękuję xD
Tak w ogóle to kiedyś we Włoszech kupiłam u kolesia perfumy Playboya - co najlepsze, sam mi powiedział, że to totalna podróba bo te perfumy nawet nie istnieją w oryginale xD [ co w sumie czyni je oryginalnymi w pewnym sensie ] i cięzko w to może uwierzyć, ale zapach trzymał się tak mocno, że wystarczyło jedno psiknięcie i cały dzień każdy je czuł i pytał czym się wypsikałam, a wstyd mi było mówić, że to perfumy za 5 euro w żałosnej buteleczce z ledwo trzymającą się etykietką. W efekcie zapach mi się znudził i oddałam je przyjaciółce, która później oddała komuś innemu i nikt niedowierzał, że perfumy za 5 euro są tak trwałe. Ale taka sytuacja zdarzyła mi się raz bo później kupiłam w podobnym wydaniu Gucciego, Diora i zapach trzymał się może z godzinę xD

perfumetki - pomocy!

22 wrz 2012 - 22:52:20

Nie lubię perfumetek, zapach trzyma się bardzo krótko

perfumetki - pomocy!

22 wrz 2012 - 22:54:01

Miałam perfumetkę - calvin klein euphoria. Zapach nawet ładny ale jak dla mnie za mocny. Jeśli chodzi o trwałość na skórze trzyma sie mniej więcej tyle co woda toaletowa, na ubraniu znacznie dłużej.

perfumetki - pomocy!

22 wrz 2012 - 22:56:50

A mi się zawsze wydawało, że perfumetka to poprostu taka miniaturka do torebki i zapach jak i trwałość jest taka sama jak w przypadku normalnych perfum :P Chyba żyłam w błędnym przekonaniu :]

perfumetki - pomocy!

22 wrz 2012 - 23:08:12

Cytat
ania_nt
A mi się zawsze wydawało, że perfumetka to poprostu taka miniaturka do torebki i zapach jak i trwałość jest taka sama jak w przypadku normalnych perfum :P Chyba żyłam w błędnym przekonaniu :]

Ja właśnie też kochana ;D Kiedyś widziałam dziewczynę z taką perfumetką Diora chyba i byłam pewna, że to po prostu miniaturka i pomyślałam ' Wow, też sobie taką sprawię', ale teraz to już sama nie wiem.

zweryfikowana
Posty: 330
Ostrzeżenia: 1/5

perfumetki - pomocy!

25 wrz 2012 - 15:18:08

perfumetki 20ML znanych firm to podróbki oprócz Avon i Oriflame
Miałam perfumetke 20 ML CHANEL ALLURE SENSUELLE I POWIEM TAK ZAPACH ZUPEŁNIE INNY NIZ ORYGINAŁ A TRWAŁOŚĆ NIE NAJLEPSZA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 15:18 przez koszatka.

perfumetki - pomocy!

25 wrz 2012 - 15:19:55

Co to są perfumetki? Te próbki?

perfumetki - pomocy!

25 wrz 2012 - 15:26:59

Przeciez perfumetki to są po prostu perfumy,ale w mniejszym opakowaniu. Trwałość taka sama,tyle,że mi wystarczy na jakieś cztery wyjścia :D Bo ja nigdy nie czuję u siebie perfum i wylewam ich hektolitry na siebie. ;)

perfumetki - pomocy!

09 gru 2012 - 20:07:16

WITAM,
MAM DO SPRZEDANIA PERFUMETKI 20ml
ORAZ DUŻE POJEMNOSCI 50,75,90,125,150,200ml
WIECEJ INFORMACJI POD E-meilem ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
DUZY WYBOR ATRAKCYJNE CENY!!

perfumetki - pomocy!

09 gru 2012 - 20:13:01

te perfumetki to wredne podróby!!! co jak co ale nigdy przenigdy nie kupuję podróbek perfum, po prostu smród. oczywiście moja subiektywa opinia:) naprawdę wolę wydać 400 zł na perfumy i mieć cudny zapach niż cuchnieć jakimś syfem

perfumetki - pomocy!

09 gru 2012 - 20:15:30

Mam dwie perfumetki,jak za taką cenę to zapachy są ok,nie czuć alkoholu. Trwałość średnia,zależy też od zapachu.

perfumetki - pomocy!

09 gru 2012 - 20:16:51

perfumetki to szajs!!! Myślicie że niby Dior, Versace, D&G itd.zrobili sobie miniatury w takich samych opakowaniach i sprzedają po 20 zł...kpina

perfumetki - pomocy!

09 gru 2012 - 20:25:08

Chodzi o te w takich podłużnych buteleczkach, z orygianlnymi napisami, że np. chanel, kenzo itp. ? Mój znajomy namiętnie zajmuje się ich sprzedażą i powiem, że idzie mu to świetnie. Podobno są to oryginalne perfumy ale w jakiś tam masowych opakowaniach bez licencji... zapach rzeczywiście troszeczkę inny od oryginału, natomiast jeżeli ktoś powącha bez porównania , w życiu nie rozpozna. Trwałość porównałabym do perfum z avonu czy oriflame. Ja mam ich kilka i noszę w torebce, rano używam oryginału a później tej perfumetki, tak żeby odświeżyć zapach :) No i nie szkoda jak np. się rozbije :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perfumy dla zwierząt