Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

gorący temat

Biznes

46 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:11:20

Macie jakąś logiczną odpowiedź na takie oto pytanie: dlaczego np. na Allegro, kupujący płaci np. 33 zł za perfumy które mógłby mieć za 25 zł????? Ciekawe czym się tacy ludzie kierują. Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:12:59

nie kupuję na all (:

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:13:14

w sensie że są 2 aukcje i na jednej perfumy 25 zł a na drugiej te same 33 ?
może w tej tańszej przesyka 15 zł ;) w suma sumarum taniej wychodzą te za 33?

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 2/5

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:14:02

Myślę, że to dlatego, iż ktoś kupił je w cenie hurtowej, a sprzedaje, aby zarobić. Nie jest jednak zorientowany, w jakiej cenie np. perfumny są w sklepach ; )

Zajrzysz ? Ciekawy wątek dla każdej szafowiczki, zapraszam ; ) http://szafiarenka.pl/7/6027634/nie-kupujcie-nic-u-uzytkowniczki-czayna.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-22 12:14 przez Paulineeeee.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:16:58

no pewnie dlatego e chca sobie zarobic :)

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:17:28

sęk w tym, że nawet z przesyłką te za 25 zł wychodzą taniej !!!

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:19:48

Oczywiście chodzi o perfumy FM,oczywiście u Ciebie są za 25zł i OCZYWIŚCIE nie jest to żadna reklama ;)

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:20:33

Nie chcą kupować od Ciebie na all ? :> Cóż za perfumy FM jak dla mnie 25 zł to wciąż sporo, można kupić taniej ;) poza tym to nic specjalnego..

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:20:50

też mnie to zawsze zastanawiało... Nie wiem- może ludzie nie potrafią korzystać z opcji sortuj wg ceny? Najbardziej mnie zszokowało jak ostatnio jakaś dziewczyna napisała na forum, że ktoś na allegro za 400zł wystawił sukienkę z tally weijl, któą obecnie można kupić za grosze. Jeszcze większy szok przeżyłam, gdy się okazało, że ktoś tą sukienkę kupił za 400zł.

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:21:13

A dlaczego niektóre dziewczyny kupują ubrania na innych portalach i wystawią tutaj na szafie za kolosalne ceny? aż śmieszne to jest chytrość i tyle

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:21:18

Nie każdy towar jest wszędzie dostępny, np. mam koleżankę w świetokrzyskim, ona ma do najbliższego H&M ok. 90km, więc kupuje na Allegro, drożej ale jakby policzyć benzynę, czas i na dodatek akurat w sklepie może nie być tego towaru... wychodzi, że sie opłaca ;P

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:21:30

Cytat
Paulineeeee
Myślę, że to dlatego, iż ktoś kupił je w cenie hurtowej, a sprzedaje, aby zarobić. Nie jest jednak zorientowany, w jakiej cenie np. perfumny są w sklepach ; )

Zajrzysz ? Ciekawy wątek dla każdej szafowiczki, zapraszam ; ) http://szafiarenka.pl/7/6027634/nie-kupujcie-nic-u-uzytkowniczki-czayna.html

Ciekawa odpowiedź. Cięzko byłoby zarabiać, kupując w cenie detalicznej a sprzedawać po hurtowej !!!!!!!!!!!!
Cytat
Mee1990
Oczywiście chodzi o perfumy FM,oczywiście u Ciebie są za 25zł i OCZYWIŚCIE nie jest to żadna reklama ;)

Chociażby, ale nie tylko. Poprostu jestem ciekaw czym tacy ludzie się kierują. W końcu chyba każdy chce wydać jak najmniej za (oczywiście)taki sam produkt!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-22 12:24 przez jacky70.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:22:45

Cytat
jez_jerzy
też mnie to zawsze zastanawiało... Nie wiem- może ludzie nie potrafią korzystać z opcji sortuj wg ceny? Najbardziej mnie zszokowało jak ostatnio jakaś dziewczyna napisała na forum, że ktoś na allegro za 400zł wystawił sukienkę z tally weijl, któą obecnie można kupić za grosze. Jeszcze większy szok przeżyłam, gdy się okazało, że ktoś tą sukienkę kupił za 400zł.
moze vhodziło o taka brzoskwniowa bandage?cos kojarze z ta sukienka:)

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:23:43

Cytat
Mee1990
Oczywiście chodzi o perfumy FM,oczywiście u Ciebie są za 25zł i OCZYWIŚCIE nie jest to żadna reklama ;)

taniej - drożej?

22 sie 2012 - 12:24:57

Cytat
moskol
Cytat
jez_jerzy
też mnie to zawsze zastanawiało... Nie wiem- może ludzie nie potrafią korzystać z opcji sortuj wg ceny? Najbardziej mnie zszokowało jak ostatnio jakaś dziewczyna napisała na forum, że ktoś na allegro za 400zł wystawił sukienkę z tally weijl, któą obecnie można kupić za grosze. Jeszcze większy szok przeżyłam, gdy się okazało, że ktoś tą sukienkę kupił za 400zł.
moze vhodziło o taka brzoskwniowa bandage?cos kojarze z ta sukienka:)
pamiętam ten wątek. O raaaaaany, ktoś ją kupił? haha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Guerlain La Petite Robe Noire