Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dior Jadore ... ??

17 lip 2012 - 11:49:54

Kupiłam sobie właśnie przez internet zestaw Dior Jadore, w którym są perfumy 50 ml i miniaturka 5 ml do torebki (identyczny jak na zdjęciu). I tak się zastanawiam nad tą miniaturką. Czy nie wiecie może czy jest możliwość napełnienia jej potem perfumami jeśli perfumy z niej się skończą? Pytam bo wygląda ona tak ślicznie i elegancko, że szkoda mi bedzie jej jak już będzie pusta :) Szukałam w internecie informacji na ten temat i nic nie znalazłam. Wiem (przynajmniej tak czytałam), że w zestawie Miss Dior Cherie w miniaturce 7,5 ml jest możliwość jej napełnienia. Niestety nie mam w mieście u siebie jakiejś "pożądnej" perfumerii żeby się o to zapytać. Są dwie raptem z "trzema" zapachami na krzyż i jak byłam w jednej zapytać czy jest zapach Miss Dior Cherie to Pani sprzedająca spojrzała na mnie jak na debila :) Wogóle nie wiedziała o co chodzi :)) Dlatego pytam Was... Dodam, że od spodu tej miniaturki jest dziurka ale nie mam pojęcie czy to służy do napełniania. A eksperymentować nie chcę bo znając mnie jeszcze coś zniszczę :) Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam wszystkie miłośniczki tego cudnego zapachu :)
Nikt nie pomoże??? :)





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-18 00:47 przez BesSstia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perfumy z feromonami