Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:05:46

Czy jest na sali jakaś konsultantka Oriflame ?? Kurcze szukam jednych perfum od kilku katalogów i nijak ich znaleźć nie moge . Boję się ,ze są wycofane . oczyma wyobraźni widzę ten flakonik , lecz nijak nie mogę sobie przypomnieć nazwy . Dlatego tez mam prośbę do was moje drogie do wymienienia nazw zapachów wycofanych lub tych , które dawno sie nie pojawiały w katalogu... Chcę sobie je przypomnieć a potem ewentualnie dobrac z Waszą pomocą zamiennik :)

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:08:47

no to może opisz flakonik, tak to raczej nikt z kosmosu tej nazwy nie weźmie :)

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:08:54

Zerknij na allegro pewnie sporo ci wyskoczy perfum z Oliframe ale moze poznasz butelke i bedziesz wiedziała jaka nazwa.

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:09:43

No właśnie może cos więcej o nich.? Nikt nie wie co ci chodzi po głowie..

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:13:01

freya? jakby ktoś miał to ja też chętnie.

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:16:48

Może podaj więcej szczegółów?

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:18:06

Ja kojarze fajne perfumy oriflame, fioletowy flakonik,pomarańczowa nakrętka, gdyby ktoś pamietał nazwe byłabym wdzieczna :)

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:20:20

nie używalam żadnych perfum z oriflame ale Ci podbiję

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:21:58

Oriflame posiada paredziesiat roznych perfum w sprzedazy, ciezko bedzie stwierdzic, o ktorych myslisz

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:24:10

hmm sama nie jestem pewna jak flakonik wygladał więc nie będę czarować . Zapewne po nazwie bym go odnalazła w google graffice . Wiem ,że jeszcze rok temu na pewno był w katalogu bo go widziałam , lecz głupia nie kupiłam . Nie nie była to freya. Nie sądzę by firma wycofała aż tak dużo zapachów w ciagu ostatniego roku by ktos nie był w stanie wymienić chociaz jednej nazwy perfum . Na Allegro szukałam lecz po trzeciej stronie i przewijaniu raz po raz tych samych nazw stwierdziłam ,ze to wielkiego sensu nie ma.

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:31:14

No, ale nie podajesz żadnych konkretów poza tym, że ponoć zostały wycofane. Ani kształtu flakoniku, ani koloru ani nawet zapachu.

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:34:09

pozatym to ze perfumow od kilku katalogow nie bylo w katalogu nie znaczy ze sa wycofane. Jest duzo perfumow, które sie nie pojawiaja bo nie maja promocyjnej ceny ale są ogolnie dostepne u konsultantek
Air & Ice & Fire
Amber Elixir
By Marcel
Chiffon
City
Dancing Lady
Deep Impact
Delicacy
Delight
De Marco
Divine
Eclat
Eikon
Elvie
Embrace
Enigma
Excite
Fee Motion
Felicity
Flamboyant
Free Attitude
Full Moon
Gem Collection
Giordani Gold
Grace
Infinite Rush
Love Potion
Midnight Pearl
Midsummer
Mirage
Miss O
Muse
Oriflame Home Collection
Platinum by Oriflame
Precious
Rock Angel
S8
Sensoria
Signature
Soul
Sun, Moon, Eclipse
The Babes
True Instinct
Urban Lovers
Volare
Volume
Voyager



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-25 19:37 przez malgi2.

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:34:31

butelka była koloru bodajze fioletowego i byla raczej krępa a nie smukła . Zapach kwiatowy , lecz z tych cięższych . Pamiętam ,ze w katalogu prawie nigdy nie była tansza niż 90zł .

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:38:32

Cytat
tvister_girl
butelka była koloru bodajze fioletowego i byla raczej krępa a nie smukła . Zapach kwiatowy , lecz z tych cięższych . Pamiętam ,ze w katalogu prawie nigdy nie była tansza niż 90zł .


wpisz grace w allegro i zobacz

Wycofane perfumy Oriflame ! Pilne !

25 gru 2011 - 19:38:57

Może Diamond Musk? Ja szukałam tej wody,bo zapach był oszałamiający ale okazało się,że ją wycofali i nawet na All nie ma:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Apel do konsultantek Avon i Oriflame!