Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mnie zastanawia skąd jest takie przebicie w cenach jeżeli chodzi o notino a inne drogerie.

Zamawiam w perfumerii Tagomago. Poleciła mi ją koleżanka, ponieważ ja wcześniej miałam obawy, aby zamawiać perfumy online, ale dzięki niej się przekonałam i nie żałuję. Na stronie: <moderacja> wybór jest szeroki, a moje ulubione perfumy są w dobrych cenach. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-11 18:05 przez moderator.

iperfumy ma także sklep stacjonarny, tam będziesz wiedzieć co kupujesz i na pewno same pudełko Ci nie przyjdzie.

Cytat
ritush
Mnie zastanawia skąd jest takie przebicie w cenach jeżeli chodzi o notino a inne drogerie.

Notino moim zdanie ma największy wybór perfum i kosmetyków ze wszystkich sklepów internetowych, działają w ponad 20 krajach, więc zamawiają i producentów znacznie większe ilości produktów niż mniejsze sklepy więc mogą negocjować lepsze ceny. Tak to już działa im więcej kupiejesz tym taniej płacisz :)

Cytat
Bejbe2020

Mnie zastanawia skąd jest takie przebicie w cenach jeżeli chodzi o notino a inne drogerie.

Notino moim zdanie ma największy wybór perfum i kosmetyków ze wszystkich sklepów internetowych, działają w ponad 20 krajach, więc zamawiają i producentów znacznie większe ilości produktów niż mniejsze sklepy więc mogą negocjować lepsze ceny. Tak to już działa im więcej kupiejesz tym taniej płacisz :)

Ja myślę, że masz sporo racji. Na www.notino.pl mają sporo sprzedaż a to dla producentów jest też mocny argument przy negocjacjach. Większe minima zakupowe itd. Ważne, że klienci mają oryginały w świetnych cenach;-)

Najtaniej w sklepach internetowych, polując na okazje. Okres przedświąteczny jest idealny, sporo promocji lub ofert specjalnych, no i obecnie są jeszcze promocje na Black Friday , kto szuka nie błądzi i zawsze znajdzie :D

Cytat
ZosiaBo


Mnie zastanawia skąd jest takie przebicie w cenach jeżeli chodzi o notino a inne drogerie.

Notino moim zdanie ma największy wybór perfum i kosmetyków ze wszystkich sklepów internetowych, działają w ponad 20 krajach, więc zamawiają i producentów znacznie większe ilości produktów niż mniejsze sklepy więc mogą negocjować lepsze ceny. Tak to już działa im więcej kupiejesz tym taniej płacisz :)

Ja myślę, że masz sporo racji. Na www.notino.pl mają sporo sprzedaż a to dla producentów jest też mocny argument przy negocjacjach. Większe minima zakupowe itd. Ważne, że klienci mają oryginały w świetnych cenach;-)

Też myślę, że to może tak działać. Bo oryginalności ich produktów jestem pewna. A, ze przy okazji są w dobrych cenach... to tylko na plus! ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fm 97