Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

weźcie skończcie już te poprawianie autorek, bo aż zal to czytać, wystarczy, że jedna napisze, podkreśli tak by każdy widział i po problemie, a wy się rzucacie jak nie wiadomo co :o

ha, wiedzialam, ze znajde slowo 'perfum' w tym watku!

nie wiem, szukaj na allegro dobrego sprzedawcy.

Cytat
lenulka
weźcie skończcie już te poprawianie autorek, bo aż zal to czytać, wystarczy, że jedna napisze, podkreśli tak by każdy widział i po problemie, a wy się rzucacie jak nie wiadomo co :o
skoro sie juz czepiamy - to poprawianie, to nie jest liczba mnoga.

xkira mało mnie to obchodzi

Cytat
lenulka
xkira mało mnie to obchodzi
dobrze że lubisz pisać niepoprawnie, ja nie i kiedy będę widzieć to będę poprawiać wszystkie perfumy, te i tym podobne.

Cytat
xkira
Cytat
lenulka
xkira mało mnie to obchodzi
dobrze że lubisz pisać niepoprawnie, ja nie i kiedy będę widzieć to będę poprawiać wszystkie perfumy, te i tym podobne.
Dobże dobże

Ja kupuję na bezcłowej, albo allegro.

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Ja przede wszystkim w http://pachnij.pl/, bo mają tam fajne ceny i fajny wybór perfum.

ja tez kupowałam na iperfumy kilka razy i zawsze wszystko ok :)
także ja polecam bardzo ! :)

perfumeria pl

kupuje od kilku lat, nigdy się nie zawiodlam. przesylka ekspres albo odbieram w kaliszu

zgłoś się do mnie, postaram się załatwić

na promie ;p;p;p tam są bez cła

perfumesco, dolce- to dobre i znane sklepy internetowe. ja i mój chłopak tam zamawialiśmy, wszystko ok, perfumy są oryginalne. poza tym mają same pozytywne opinie. ;-)

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

Ja w pachnij.pl, tam jest przeogromny wybór, no i wiadomo, że sprzedają tylko oryginalne perfumy. Jeszcze nigdy się nie naciełam, a kupowałam już kilka razy.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Ja kupuję w klubach zakupowych, taniej czasami nawet o 70%, co prawda około 2 tygodni trzeba poczekac, bo je sprowadzają, ale mam pewność, że perfumy są oryginalne. Z takich sprawdzonych klubów polecam Mi Momento, akurat trwa kampania z perfumami. Warto też ich polubić na fb, wtedy jest się na bieżąco z kampaniami i rabatami i można mieć pewność, że nie przegapimy niczego wartego uwagi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bruno banani pure woman vs. halle Berry vs. Rihanna- rebe'l fleur POMOCY ;)