Obecnie rozmawiamy o:

25 zł za free?

gorący temat

Weryfikacja

49 minut temu

Zbiórka charytatywna

50 minut temu

Co zrobic

wczoraj o 13:23

salony kosmetyczne katowice

przedwczoraj o 14:41

Jakie macie meble w kuchni?

przedwczoraj o 13:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

O matko!! Kurczę, niewiem nawet jakim cudem ten wątek umieściłam w dziale ginekologia.... Kurczę przez przypadkową pomyłkę. Ale wtopa..
Zamiast pomóc, to strasznie czepiacie się jednego słowa. Przepraszam jeśli uraziłam kogoś tym "perfum".

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-15 00:12 przez zxcvbnm122.

Cytat
paaaulinkaaa
D. perfum. UWAGI: Forma liczby pojedynczej ta perfuma jest przestarzała i używana bardzo rzadko. BŁĘDY: 1) Forma liczby pojedynczej !ten perfum. 2) lm D. !perfumów.
Słownik: Słownik poprawnej polszczyzny

:)

Dopełniacz (tylko i wyłącznie!!!) perfum ( kogo?czego?..nie mam tych perfum a nie tych perfumów) skąd Ty to wzięłaś???

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

JA KUPUJE TYLKO I WYLACZNIE W DOUGLASIE, WOLE DAC DROSZKĘ WIECEJ KASY ALE MAM PEWNOSC ZE PSIKAM SIE ORYGINAŁEM :) na all nie polecam nadziałam sie juz 2 razy i od tamtej pory tam nie kupuje kosmetykow

ja ostatnio kupowałam 125ml lacoste ;) w douglasie 299 zł a ja w NATURZE zapłaciłam 219 ;)

ja kupuje na allegro od sprawdzonych sprzedawców i mam oryginalne perfumy po niskich cenach

to normalne że jak kosztują 50zł i sprzedawca ma 0 komentarzy to podróba..

ale jak ma wiele pozytywnych i cena jest niższa ale względnie mniejsza to wole kupić na allegro.

Jak chcesz powąchać to Superpharm, mega promocje mają. Douglas czy Sephora ma drożej bo żeruje na klientach (płacisz za otoczkę) a woda toaletowa czy perfum ten sam.

Poproś o przeniesienie wątku.. a tanie perfumy można często dostać w Super-pharm. Mają często fajne promocje :)

Cytat
pasteque
superpharm/rossman/natura... zdazaja sie tam perełki i 100% oryginały
o jakie perfumy chodzi?

Cytat
pasteque
Ale nie ma czegoś takiego jak PERFUM są tylko PERFUMY, sprawdz w słowniku ;)
Zgadza się, podobnie zresztą jak "drzwi", promocje tych PERFUM zdarzają się bardzo często w SUPERPHARM.

polecam "FM". znajdz jakiegos konsultanta i zapytaj czy mają taki odpowiednik. Zapachy są identyczne tylko butelki inne.

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

ceneo.pl, wpisujesz nazwe i ci wyskakuje towar w jakich sklepach jest i przedzialy cenowe... ja tak kupilam moj lady million. w sepforze kosztowaly ponad 400 a ja zaplacilam 200? i oryginalne to najwazniejsze :-)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-15 09:55 przez kukficzek.

Cytat
zxcvbnm122
O matko!! Kurczę, niewiem nawet jakim cudem ten wątek umieściłam w dziale ginekologia.... Kurczę przez przypadkową pomyłkę. Ale wtopa..
Zamiast pomóc, to strasznie czepiacie się jednego słowa. Przepraszam jeśli uraziłam kogoś tym "perfum".

tak to juz bywa... rok szkolny sie zacza, a "polonistki" nie maja co robic.... ;]

Cytat
zxcvbnm122

Jeśli chcesz zostać na tym portalu jakiś czas to proponuję się przyzwyczaić :D

A nie masz kogoś za granicą? Że mógłby Ci kupić te perfumy w "ich" perfumerii i przesłać? I tak wyjdzie Ci taniej (włącznie z przesyłką) niż jakbyś miała kupować w Polsce, np. ja byłam strasznie "napalona" na perfumy Victor & Rolf "Flowerbomb", ale niestety w Polsce 100ml kosztowało aż 585zł (w Sephorze), więc będąc z Irlandii skorzystałam z okazji i kupiłam go za 100euro, w przeliczeniu - 400zł, czyli prawie o 200zł taniej!! Także mówię, jak masz kogoś za granicą to porozmawiaj z nim i poproś o kupno + wysyłkę, bo tam perfumy są naprawdę o wiele tańsze;)

Btw. mój tata często jest w Szwajcarii, stamtąd też przywozi mi perfumy o wiele, wiele tańsze niż w PL, także pokombinuj :)) powodzenia!!

Cytat
pika-pika-pika
Poproś o przeniesienie wątku.. a tanie perfumy można często dostać w Super-pharm. Mają często fajne promocje :)

No tak... Tylko jestem na forum "świeża" i nie bardzo wiem gdzie mam wysłac probę o przeniesienie... Próbowałam do "pomocy", ale nie mogłam znaleźć opcji wysłania wiadomosci itp. Może wytłumaczycie mi jak to moge rozwiązać? Z góry dziękuję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapach heat beyonce