Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Sklep internetowy

49 minut temu

Biznes

53 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny! Chciałabym kupić perfum na który czaję się od pewnego czasu. Jest on niestety z edycji limitowanej, więc muszę się spieszyć. Ponadto rzadko go mogę "spotkać" w perfumeriach. Byłam w sephorze, ale jak zobaczyłam cenę - 289, za 100ml, to zaniemówiłam i zrezygnowałam, gdyż miałam okazję go kupić na bezcłówce za 200 zł ale niewiem czemu rozmysliłam sie wtedy i teraz żałuję.

Widziałam bardzo korzystną ofertę na stronie www.iperfumy.pl, lecz naczytałam się wiele opinii na temat tego że są tam podróby, albo dostaje się puste pudełka, było co prawda równiez kilka pozytywów. Boję się kupowac przez internet. Chociaż niby ten zapach jest limitowany, więc chyba ciężko z takim o podróbe?

Co myślicie? Czy kupujecie perfumy przez internet? Jeżeli tak to jakie strony polecacie?

P.S. Tylko nie proponujcie mi Douglasa, czy Sephory ;)

Pozdrawiam was, i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi :)
aha.. i Allegro odpada ;)



<moderacja - proszę zakładać wątki w opowiednich kategoriach>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-18 00:06 przez moderator.

w fajnym miejscu wątek ;P

Nikt nie pomoże?

Cytat
zxcvbnm122
Hej dziewczyny! Chciałabym kupić perfum na który czaję się od pewnego czasu. Jest on niestety z edycji limitowanej, więc muszę się spieszyć. Ponadto rzadko go mogę "spotkać" w perfumeriach. Byłam w sephorze, ale jak zobaczyłam cenę - 289, za 100ml, to zaniemówiłam i zrezygnowałam, gdyż miałam okazję go kupić na bezcłówce za 200 zł ale niewiem czemu rozmysliłam sie wtedy i teraz żałuję.

ech. perfumy, jeśli już. :)

superpharm/rossman/natura... zdazaja sie tam perełki i 100% oryginały
o jakie perfumy chodzi?

Cytat
paaaulinkaaa
Cytat
zxcvbnm122
Hej dziewczyny! Chciałabym kupić perfum na który czaję się od pewnego czasu. Jest on niestety z edycji limitowanej, więc muszę się spieszyć. Ponadto rzadko go mogę "spotkać" w perfumeriach. Byłam w sephorze, ale jak zobaczyłam cenę - 289, za 100ml, to zaniemówiłam i zrezygnowałam, gdyż miałam okazję go kupić na bezcłówce za 200 zł ale niewiem czemu rozmysliłam sie wtedy i teraz żałuję.

ech. perfumy, jeśli już. :)

Właśnie PERFUM, bo chodzi mi o jeden konkretny więc chyba dobrze napisałam :)
Issey Miyake
L'Eau D'Issey Summer 2011

Edycja limitowana z tego roku. Naprawdę ciężko go znaleźć.
Dlatego chciałabym wiedzieć czy internetowym perfumeriom można ufać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-14 23:49 przez zxcvbnm122.

Ale nie ma czegoś takiego jak PERFUM są tylko PERFUMY, sprawdz w słowniku ;)

Ooooch gdybym tylko była moderatorką to dostałabyś taaaakieeeego za dział, w którym umieściłaś wątek wrr, że odechciało by Ci się szafowania na długi, dłuuugi czas. Co do pytania, moja kumpela, skorzystała z promocji, chyba 180zł za 100ml edp CK- Euphoria na stronie www.perfumy-perfumeria.pl i dostała oryginał tak więc polecam.

Cytat
zxcvbnm122
Hej dziewczyny! Chciałabym kupić perfum na który czaję się od pewnego czasu. Jest on niestety z edycji limitowanej, więc muszę się spieszyć. Ponadto rzadko go mogę "spotkać" w perfumeriach. Byłam w sephorze, ale jak zobaczyłam cenę - 289, za 100ml, to zaniemówiłam i zrezygnowałam, gdyż miałam okazję go kupić na bezcłówce za 200 zł ale niewiem czemu rozmysliłam sie wtedy i teraz żałuję.

Widziałam bardzo korzystną ofertę na stronie www.iperfumy.pl, lecz naczytałam się wiele opinii na temat tego że są tam podróby, albo dostaje się puste pudełka, było co prawda równiez kilka pozytywów. Boję się kupowac przez internet. Chociaż niby ten zapach jest limitowany, więc chyba ciężko z takim o podróbe?

Co myślicie? Czy kupujecie perfumy przez internet? Jeżeli tak to jakie strony polecacie?

P.S. Tylko nie proponujcie mi Douglasa, czy Sephory ;)

Pozdrawiam was, i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi :)
aha.. i Allegro odpada ;)


Kupuję od kilku lat na Iperfumy i nigdy nie spotkałam się z podróbą.
Gdzieś Ty się naczytała że na iperfumy są podróby ?????
Te puste pudełka to kłamstwo.

perfum jest dobrze o ile to dopełniacz (kogo?czego?) w liczbie mnogiej :)
nie ma liczby pojedynczej!

a co do pytania to w Rossmannie czasami są promocje ale nie mają tam wszystkich marek. Ja czasami kupuję przez all

D. perfum. UWAGI: Forma liczby pojedynczej ta perfuma jest przestarzała i używana bardzo rzadko. BŁĘDY: 1) Forma liczby pojedynczej !ten perfum. 2) lm D. !perfumów.
Słownik: Słownik poprawnej polszczyzny


:)

poszukaj na stronie Dolce. Kiedyś zamawiałam i przyszły oryginalne.
I błagam - PEFRUMY, a nie perfum...

nie ma liczby pojedynczej od słowa perfumy nieważne czy jeden czy dziesięć flakoników zawsze to będą perfumy
a tak wracając do tematu to ja zawsze w Sephorze kupuję, albo na lotnisku na bezcłówkach

paaaulinkaaa strasznie małostkowa jesteś ;/
a co do wątku to sprawdzałaś na truskawce?

no w kiepskim miejscu umiescilas watek , aczkolwiek moze ktos pomoze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapach heat beyonce