Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

sprawdzony stomatolog

5 minut temu

sklep detailingowy

29 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.596
Ostrzeżenia: 2/5

słyszałam dużo pozytywnego na ich temat, ze zapach jest jak oryginał i że długo się utrzymuje, do tego są tanie, same plusy i alternatywa dla tych co nie stać na oryginalne za 300zł i więcej, czyli np mnie :P
ja lubię Gucci Rush [05], jest ekstra jak dla mnie :)

98,181 i 34 ( są dwa rodzaje ciemne i jasne i jasne ładniejsze)

ja sprzedam Paris Hilton tanio, kupiłam bo dla mnie sa boskie, niestety moj luby uważa ze są za słodkie :-(

33 są prześliczne :-)

26 bardzooo słodkie ale mi się podobają ;)

dostałam ostatnio 06, jest beznadziejny, w ogóle mi się nie podoba. miałam także 10, jest cudowny, najpiękniejszy perfum jaki miałam, zużyłam chyba z 3 buteleczki i mam zamiar kupić czwartą, polecam naprawdę, 18 mam aktualnie, jest bardzo ładny, jednak dla mnie lekko za ostry, 33 - CUDOWNY!!!!!, takze jeden z moich ulubionych, 84 także posiadam aktualnie, ale nie jest jakoś wyjątkowo ujmujący. nie dawno kupiłam także perfum Marc Jacobs Daisy jest naprawdę cudowny, długo trzyma jednym słowem - świetny. Polecam.

witam! ja mam 3 ulubione 1.versace cristal noir 2.gucci flora 3. CK euphoria pierwszy to zdecydowanie zimowy zapach a dwa kolejne mysle ze na kazdą pore i okazję polecam:) FM napewno ma gucci flora a z reszta nie wiem jak jest.pozdrawiam.

18 jest sliczna i jak rozmawialam z kolegami to mowili ze uwielbiaja ten zapach wiec na facetow tez dziala;d

ja miałam 18 jest mega ;]

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

A próbujecie także innych zestawów odpowiednikód od innych wytwórów?
Przykładowo kolekcje Paris Avenue które można znaleźć na <moderacja> ?
Jakie wyczuwacie różnice?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-20 20:35 przez moderator.

Dior Dune mam. Polecam

D&G - Light blue :)
CK - Eternity :)
Te dwa mogę polecić

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

moje ukochane perfumy to Opium,ale za radą znajomego psikam się naprzemiennie z kilkoma innymi zapachami żeby nie psikać coraz to większych ilości.
lubię serię Tesori d'Oriente:jaśmin jawajski i zielona herbata
podoba mi sie też zapach 'flowing' Pumy
mój ukochany zapach męski to Iquitos Alain Delon-cudo!
w Polsce do dostania chyba tylko próbki i tylko próbkę posiadam i czasem się kropię
No i dochodzi jeszcze love desire, feromony, nie wiem w sumie czy to działa czy nie ale podoba się płci przeciwnej.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

A masz te w różowej czy może jednak te w czarnej butelce? Bo kiedyś miałam w rózowej i zapach jednak nie dla mnie, zbyt mydlany i trochę mnie zmęczył. Ale faktycznie coś w tym było i podobało sie facetom.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Calvin Klein