Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja kupiłam ostatnio niby oryginalne perfumy Hugo Boss, 20ml, opakowanie identyczne, ale butelka to taka perfumetka w sumie. zastanawiam się czy to oryginał. na tych z fm jest napisane, ze to własnie fm i jest ten numerek??

Świetne są perfumy Menard Kasaneka

05 180 141 to moj ulubiooooooooooone :D a szcegolnie 180serce

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

polecam 5 i 185!

185 - boskie!

zweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
shumii
Ja mam 80. Jest cudowna :)

ja również kupiłam je w FM i się zakochałam. później nawet skusiłam się na oryginalne ;)
mam też próbkę numeru 283, którego nie ma na tej liście. też są śliczne (słodkie, coś w stylu dior cherie), Paris Hilton Can Can.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-14 11:35 przez domi04.

Nie przekonują mnie te "odpowiedniki". Nawet niektóre nazwy nie są poprawnie napisane.
Ja używam Chanel Chance, ale eau Fraiche, którego tu akurat nie ma (jest Chanel "Chanse" xD) i to są piękne perfumy, ale mam na myśli oryginalne

Ja polecam i używam ;

34 chanel chance
183 paco rabane xs for her
101 armani code

+
beyonce - heat
britney - midnight

xxxx

nr 80 miałam prawdziwe ;) i są mega ! :) lepszych perfum nie miałam ;) nie wiedzialam, że FM ma ją też ;D musę kupić ;) wyżej ktoś napisał, że ma je z Fm i są super ;D

zweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
martuuus
Nie przekonują mnie te "odpowiedniki". Nawet niektóre nazwy nie są poprawnie napisane.
Ja używam Chanel Chance, ale eau Fraiche, którego tu akurat nie ma (jest Chanel "Chanse" xD) i to są piękne perfumy, ale mam na myśli oryginalne

masz rację, ale warto kupić taki odpowiednik żeby sprawdzić czy zapach do końca Ci pasuje, a później zaopatrzyć się w oryginalne :) te odpowiedniki są bardzo nietrwałe. wiatr powieje i już prawie ich nie czuć :D

07 super :) zamawialam podrobki za 32zl z przesylka , stronke mam i moge podac ;)

ja mam 80 i 81 i pachną ślicznie:)

Cytat
domi04
Cytat
martuuus
Nie przekonują mnie te "odpowiedniki". Nawet niektóre nazwy nie są poprawnie napisane.
Ja używam Chanel Chance, ale eau Fraiche, którego tu akurat nie ma (jest Chanel "Chanse" xD) i to są piękne perfumy, ale mam na myśli oryginalne

masz rację, ale warto kupić taki odpowiednik żeby sprawdzić czy zapach do końca Ci pasuje, a później zaopatrzyć się w oryginalne :) te odpowiedniki są bardzo nietrwałe. wiatr powieje i już prawie ich nie czuć :D

no tak, ale większość dziewczyn pisze, że te z fm nie są za bardzo podobne do oryginałów ;)
ja wolę się przejść do Sephory czy Douglasa i tam sprawdzić czy zapach mi odpowiada ;)
przynajmniej mam pewność, że jak zdecyduję się na kupno to będzie on taki sam

a co do samych fm to moja kumpela miała jakiś (nie wiem jaki to był numer), ale pachniał wanilią - trochę jakby się olejkiem waniliowym wysmarowała :P ale nawet mi się podobał i bardzo długo było go czuć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-14 11:49 przez martuuus.

18 Chanel Coco Mademoiselle
171 Ck Euphoria
24 Kenzo Jungle Elephant

na prawdę bardzo dobrej jakości,niesamowicie zbliżone do oryginału i do tego trwałe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MGIEŁKI PLAYBOY