Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oh, moja kochana 17! Przepiekny zapach, i za taka cene.. :) swego czasu uwielbialam takze 127, Jennifer Lopez, ale juz ich nie ma:(

troche tych perfum mialam, polecam Paco rabane Black XS for Her - jest piekny, ale ja mialam oryginalany. uzywalabym go dalej, gdyby nie fakt, ze odkrylam chanel tendre - niezastapiony.

POPIERAM KOLEZANKĘ SĄ BEZNADZIEJNE

A czy któraś z Was miała FM 303- Naomi Campbell- Cat Deluxe at Night?

17 :D są przepiękne..Ale obecnie używam tylko markę Avon:)

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Żadne z tych. Tylko i wyłącznie niezmiennie od lat Angel.

lepiej chyba wydać na oryginał bo jak ktoś nie wąchał oryginału to może się zachwycać ale ja kupiłam zamiennik i żałuję nie są wcale podobne

mam 44, oraz 123 ale oryginalne - tego Hugo Bossa nie zamieniłabym na nic innego.

Cytat
Imma28
A czy któraś z Was miała FM 303- Naomi Campbell- Cat Deluxe at Night?
nie mialam, ale jak jestem w drogeri zawsze sobie wacham - to jest cos cudownego, moje marzenie od dawna :)

Ja miałam 26 - cudowny.
A sprzedaje tu ktoś może apropo ?

dlugo sie trzymaja i sa tanie , a pachna cudnie ;p

260. Kupiłam rok temu, nie używam. Daleko im do oryginału.

Jak dla mnie totalne gówno. Wole już jakieś z Rossmanna Bi es czy coś, jak nie mam pieniędzy na droższe w danej chwili. Nie wiem, ale osobiście to w ogóle Gucci Rush - bo takie zamówiłam z FM nie pachniał tak. Zapach szybko się ulatniał... To moje zdanie. Ja używam Paco Rabanne - Ultraviolet serce, Kenzo - Flower, DKNY - Women, C-Thru - Pearl Garden i mam dużo mgiełek z Avonu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 18:38 przez Vanitys.

Miałam mexxa i eternity. mam też w domu wszystkie próbki i niektóre faktycznie pachną jak oryginał, a niektóre inaczej.

12,23,257 i Lady Million jeszcze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MGIEŁKI PLAYBOY