Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Przedszkole

11 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

51 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oh, moja kochana 17! Przepiekny zapach, i za taka cene.. :) swego czasu uwielbialam takze 127, Jennifer Lopez, ale juz ich nie ma:(

troche tych perfum mialam, polecam Paco rabane Black XS for Her - jest piekny, ale ja mialam oryginalany. uzywalabym go dalej, gdyby nie fakt, ze odkrylam chanel tendre - niezastapiony.

POPIERAM KOLEZANKĘ SĄ BEZNADZIEJNE

A czy któraś z Was miała FM 303- Naomi Campbell- Cat Deluxe at Night?

17 :D są przepiękne..Ale obecnie używam tylko markę Avon:)

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Żadne z tych. Tylko i wyłącznie niezmiennie od lat Angel.

lepiej chyba wydać na oryginał bo jak ktoś nie wąchał oryginału to może się zachwycać ale ja kupiłam zamiennik i żałuję nie są wcale podobne

mam 44, oraz 123 ale oryginalne - tego Hugo Bossa nie zamieniłabym na nic innego.

Cytat
Imma28
A czy któraś z Was miała FM 303- Naomi Campbell- Cat Deluxe at Night?
nie mialam, ale jak jestem w drogeri zawsze sobie wacham - to jest cos cudownego, moje marzenie od dawna :)

Ja miałam 26 - cudowny.
A sprzedaje tu ktoś może apropo ?

dlugo sie trzymaja i sa tanie , a pachna cudnie ;p

260. Kupiłam rok temu, nie używam. Daleko im do oryginału.

Jak dla mnie totalne gówno. Wole już jakieś z Rossmanna Bi es czy coś, jak nie mam pieniędzy na droższe w danej chwili. Nie wiem, ale osobiście to w ogóle Gucci Rush - bo takie zamówiłam z FM nie pachniał tak. Zapach szybko się ulatniał... To moje zdanie. Ja używam Paco Rabanne - Ultraviolet serce, Kenzo - Flower, DKNY - Women, C-Thru - Pearl Garden i mam dużo mgiełek z Avonu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 18:38 przez Vanitys.

Miałam mexxa i eternity. mam też w domu wszystkie próbki i niektóre faktycznie pachną jak oryginał, a niektóre inaczej.

12,23,257 i Lady Million jeszcze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MGIEŁKI PLAYBOY