Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na allegro mozna dostac za 25 zł-wysyłka gratis i jeszcze inne gratisy:P

10 CHRISTIAN DIOR J'adore ! serce
07 Giorgio armani Aqua Di Gio
Hugo Boss Deep Red

Jestem konsultantką w FM :)
Mogę powiedzieć że perfumy są dobrej jakości jak na swoją cenę.
Ja używam Christina Aquilera-Christina Aquilera a mój luby Fahrebheit- Christian Dior :)

Cytat
mafijau
Jestem konsultantką w FM :)
Mogę powiedzieć że perfumy są dobrej jakości jak na swoją cenę.
Ja używam Christina Aquilera-Christina Aquilera a mój luby Fahrebheit- Christian Dior :)

a czy prawda ze roznia sie od oryginałów? dziewczyny mówią że mają jakieś dodatkowe nuty które często psują zapach.

Ja byłam w posiadaniu 05, 10, 23 i 33 ;) Strasznie mi się podobały a teraz jestm w posiadaniu Kenzo Flower i jestem w nich zakochana jak na razie ;D


a wiec tak:
25-śliczny, świeżutki i elegancki
34-tez są piękne i bardzo trwałe
98- bardzo mi się podobają
297- taki raczej słodki ale nie cukierkowy
171- to jest to:)

te co teraz mam to kappAhl rose 100 ml różowe pieknie pachna, długo sie utrzymuja i kosztuja tylko 45 zł



kenzo jungle ---armani code

a miała ktoraj COOL GREY dla mnie mega!

Ja mam 17 Paris Hilton i 12 Lancome Hypnose oba są moim zdaniem piękne,Hypnose moja mama miała oryginalny i ten z fm jest identyczny,więc myślę,że opłaca się kupować perfumy z fm :)

witam cały czas używam niektórych podróbek tych o to perfum i są bardzo dobre np. ARMANI CODE po wypsikaniu sweterka i schowaniu go do szafy i wyciągnieciu po trzech dniach nadal utrzymuje sie zapach dlatego naprawde polecam sama nimi od czasu do czasu handluje A FM TO JEST ŚCIEMA TYLE WAM POWIEM



ja mialam 17, 25 i 98 wszystkie swietne :)

ja mam Chloe z FM i szczerze mowiac kolo chloe to to nawet nie stało;/ nie polecam

Cytat
piska
33 to faworyt mój i wszystkich moich bliskich :D
mój też ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MGIEŁKI PLAYBOY