Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

Dobry psycholog

56 minut temu

Druk ścienny

godzinę temu

Nowy samochód

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Na allegro mozna dostac za 25 zł-wysyłka gratis i jeszcze inne gratisy:P

10 CHRISTIAN DIOR J'adore ! serce
07 Giorgio armani Aqua Di Gio
Hugo Boss Deep Red

Jestem konsultantką w FM :)
Mogę powiedzieć że perfumy są dobrej jakości jak na swoją cenę.
Ja używam Christina Aquilera-Christina Aquilera a mój luby Fahrebheit- Christian Dior :)

Cytat
mafijau
Jestem konsultantką w FM :)
Mogę powiedzieć że perfumy są dobrej jakości jak na swoją cenę.
Ja używam Christina Aquilera-Christina Aquilera a mój luby Fahrebheit- Christian Dior :)

a czy prawda ze roznia sie od oryginałów? dziewczyny mówią że mają jakieś dodatkowe nuty które często psują zapach.

Ja byłam w posiadaniu 05, 10, 23 i 33 ;) Strasznie mi się podobały a teraz jestm w posiadaniu Kenzo Flower i jestem w nich zakochana jak na razie ;D


a wiec tak:
25-śliczny, świeżutki i elegancki
34-tez są piękne i bardzo trwałe
98- bardzo mi się podobają
297- taki raczej słodki ale nie cukierkowy
171- to jest to:)

te co teraz mam to kappAhl rose 100 ml różowe pieknie pachna, długo sie utrzymuja i kosztuja tylko 45 zł



kenzo jungle ---armani code

a miała ktoraj COOL GREY dla mnie mega!

Ja mam 17 Paris Hilton i 12 Lancome Hypnose oba są moim zdaniem piękne,Hypnose moja mama miała oryginalny i ten z fm jest identyczny,więc myślę,że opłaca się kupować perfumy z fm :)

witam cały czas używam niektórych podróbek tych o to perfum i są bardzo dobre np. ARMANI CODE po wypsikaniu sweterka i schowaniu go do szafy i wyciągnieciu po trzech dniach nadal utrzymuje sie zapach dlatego naprawde polecam sama nimi od czasu do czasu handluje A FM TO JEST ŚCIEMA TYLE WAM POWIEM



ja mialam 17, 25 i 98 wszystkie swietne :)

ja mam Chloe z FM i szczerze mowiac kolo chloe to to nawet nie stało;/ nie polecam

Cytat
piska
33 to faworyt mój i wszystkich moich bliskich :D
mój też ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MGIEŁKI PLAYBOY