Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodzi mi o jakieś podobne zapachy, ale nie zamienniki z FM, tylko normalne perfumki z niższej półki niż Kenzo. Aha i Davidoff Cool Water też odpada.
Jak nie znacie tych perfum, to poniżej opis z jakiejś stronki:

Piękny, chłodny zapach na lato. Kojarzy mi się z letnim wiatrem, czystym tlenem i przejrzysto-niebieskim kolorem (nie wiem czemu:), a także z wolnością. Dostałam go na prezent, nie przypuszczałam, że będzie aż tak bardzo trafiony. Zapach, który będę pamiętać przez lata.

Wszystko zaczęło się miłością Kenzo do wody. Jego wszechświatem jest przestronny ogród, a woda jest źródłem i przyczyną każdej siły witalnej. Prostota, czystość i szczerość. Perfumy L`Eau Par nie zawierają wody - to jest woda.
Mieszanka: wodno-kwiatowa
Nuta: mroźna mięta wodna, lilia wodna, niebieski cedr, wanilia, wodny jaśmin
Styl: dla młodej kobiety ceniącej prostotę i świeżość




Uwielbiam ten zapach!!! nie zamienię go na żaden inny... jest taki świeży,kobiecy;)

nie znam tanich odpowiedników wejdz na allegro i poszukaj testerów 100 ml to nie są drogie perfumy jest sieć aptek zapomniałam jak sie nazywa mają perfumy orginalne srednio 50 % ceny poszukaj w necie

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Taki jak na zdjęciu dostaniesz już za 65 zł myślę że to rozsądna oferta adekwatna do twoich poszukiwań. Poszukaj dobrze na portalu szafa trafiają sie tam takie oferty.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-26 22:57 przez perfumeria-in.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

ja kiedyś używałam zamiennika tego zapachu z Paris Avenue, nazywa się Keizo i wygląda tak:

moim zdaniem jest bardzo podobny do oryginału i trwały, a przede wszystkim mega tani, 100ml można dorwać za mniej niż 30 zł ;)

Zamienników nie znam, ale jest to mój ukochany zapach tylko w wersji pour homme. Kocham go i nie zamienię mężowi na żaden inny :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowa Marka(odpowiedniki)