Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze ulubione perfumy:D

27 cze 2013 - 19:36:09

DKNY zielone jabłszko, Aqua di Gio, Calvin Klein - Euphoria i odświeżająca zielona herbata od Elizabeth Arden :-)

Wasze ulubione perfumy:D

27 cze 2013 - 19:41:08

Paco Rabanne Black XS for her :)

Wasze ulubione perfumy:D

27 cze 2013 - 19:41:48

Cytat
martuha_66
Rihanna - Reb'l fleur
mega! i trwałe

Wasze ulubione perfumy:D

27 cze 2013 - 19:42:07

Lady Million, Chloe , Rihanna REBELLE FLEUR

Wasze ulubione perfumy:D

27 cze 2013 - 19:44:36

nie używam gdyż mam alergie :)

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze ulubione perfumy:D

27 cze 2013 - 19:47:00

DKNY

Wasze ulubione perfumy:D

27 cze 2013 - 19:54:22

Cytat
nadinkaaa
Cytat
martuha_66
Rihanna - Reb'l fleur
mega! i trwałe

Wasze ulubione perfumy:D

27 cze 2013 - 20:02:02

DKNY i euphoria calvin Klein najulubieńsze, i też nawet Elizabeth Arden 5th Avenue. ;)

Wasze ulubione perfumy:D

28 cze 2013 - 21:50:34

Lancome Hypnose i Chloe love

Wasze ulubione perfumy:D

15 kwi 2019 - 13:21:10

Gdy zobaczyłam ten wątek od razu wiedziałam co mogłabym napisać! Długo szukałam zapachu dla siebie ponieważ można powiedzieć, że jestem bardzo wymagająca i wybredna :) Koniec końców, po długich poszukiwaniach wybrałam https://neness.pl/perfumy/elizabeth-arden zazwyczaj zamawiam je właśnie z Neness.

Wasze ulubione perfumy:D

19 maj 2020 - 13:41:45

madonna :P bardzo ładne i mniej wyczuwalne na innych

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Wasze ulubione perfumy:D

24 sie 2020 - 10:38:58

Ostatnio moim sercem zawładnęły perfumy https://exscenti.pl/. Byłam zaskoczona, że tak dobrą jakość i trwałość można znaleźć w takich atrakcyjnych cenach. Polecam wszystkim.

Wasze ulubione perfumy:D

25 lis 2020 - 16:09:25

Cytat
zuza2020
Dla mnie najpiękniejsze są te notino Lubię też Chloe Nomade, Gucci Rush i Armani Si a z tańszych perfumy od Beyonce

Widzę, że robimy zakupy w tym samym miejscu;-) chociaż jestem fanką nieco innych zapachów... CK Euphoria to moja miłość;-)

Wasze ulubione perfumy:D

08 gru 2020 - 11:38:43

Cytat
ZosiaBo

Dla mnie najpiękniejsze są te notino Lubię też Chloe Nomade, Gucci Rush i Armani Si a z tańszych perfumy od Beyonce

Widzę, że robimy zakupy w tym samym miejscu;-) chociaż jestem fanką nieco innych zapachów... CK Euphoria to moja miłość;-)

Ja uwielbiam sporo zapachów z CK, niektóre to starsze propozycje ale na szczęście nic nie zmieniają więc mogę się nimi cieszyć nadal. Nr One to moja pierwsza miłość i jest ze mną do dzisiaj;-)

Wasze ulubione perfumy:D

19 gru 2020 - 16:49:29

Cytat
robin27


Dla mnie najpiękniejsze są te notino Lubię też Chloe Nomade, Gucci Rush i Armani Si a z tańszych perfumy od Beyonce

Widzę, że robimy zakupy w tym samym miejscu;-) chociaż jestem fanką nieco innych zapachów... CK Euphoria to moja miłość;-)

Ja uwielbiam sporo zapachów z CK, niektóre to starsze propozycje ale na szczęście nic nie zmieniają więc mogę się nimi cieszyć nadal. Nr One to moja pierwsza miłość i jest ze mną do dzisiaj;-)

Jestem straszna i przy okazji kolejnych zakupów na notino skusiłam się na kolejny Calvin Klein CK Everyone ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozpaczliwe poszukiwanie ;)