Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PERFUMY FM !!!!!

23 maj 2015 - 11:39:49

ja mam 183 z dodatkiem piżma i z tego o piszecie zadna rewelacja .
nie są trwałe .

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

PERFUMY FM !!!!!

24 maj 2015 - 08:48:18

Cytat
banach
ja mam 183 z dodatkiem piżma i z tego o piszecie zadna rewelacja .
nie są trwałe .

Jeśli w tych perfumach doszukiwałaś się piżma, którego tam nie ma to mogło tak się zdarzyć, że nie dopasowane są do Ciebie. Co nie znaczy że są nie trwałe.

<moderacja>
Perfumy damskie FM 183
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: żurawina, różowy pieprz, tamaryndowiec
Nuta serca: czarny fiołek, kakao, róża, ciemiernik
Nuta bazy: paczula, wanilia, drzewo massoia
Rodzina zapachowa: Kwiatowe, orientalne
Typ: Seksowne
Pojemność: 30 ml
Zaperfumowanie: 20%



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-13 14:57 przez moderator.

PERFUMY FM !!!!!

11 cze 2015 - 13:18:13

Moim zdaniem nie

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

PERFUMY FM !!!!!

13 lip 2015 - 02:21:36

Nigdy nie miałam tych perfum, aczkolwiek koleżanka pokazywała mi próbki. Katalogowe ceny przy ich objętości nie są takie małe w porównaniu do innych firm "katalogowych". Widać oceny są różne. Muszę pomyśleć

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

PERFUMY FM !!!!!

06 sie 2015 - 09:23:22

Polecam perfumy Federico Mahora głownie ze względu na tak dużą gamę zapachów (160 zapachów)
Miłośnicy zapachów FM mogą wybierać spośród energetyzujących i  świeżych zapachów cytrusowych, zmysłowych szyprowych,intensywnych i otulających zapachów orientalnych, lekkich zapachów wodnych,eleganckich drzewnych, męskich fougère i bardzo kobiecych kwiatowych.
Jeśli natomiast chcemy przyjrzeć się zaperfumowaniu perfum.
ZAPERFUMOWANIE
Zaperfumowanie określa ilość zawartej w produkcie kompozycji zapachowej,
jednocześnie klasyfikując produkt do odpowiedniej grupy (perfumy, wody
perfumowane, wody toaletowe itd.).
Standardowo w ofercie FM GROUP dostępne są dwa typy produktów perfumeryjnych: perfumy damskie (o zaperfumowaniu 20%) oraz wody perfumowane męskie (zaperfumowanie 16%).
Niektóre zapachy damskie z Kolekcji Luksusowej występują w ofercie jako
wody perfumowane, natomiast dwa zapachy męskie z Kolekcji Luksusowej
dostępne są jako perfumy.
Wybrane zapachy z Kolekcji Klasycznej dostępne są również w wersji Hot o wyższym zaperfumowaniu:
perfumy męskie mają 24%, a perfumy damskie aż 30% zaperfumowania.
Natomiast zapachy z Kolekcji Młodzieżowej to wody toaletowe.

Niektóre z zapachów mają promocję do 15 września, możecie je u mnie zamówić.
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-13 14:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

PERFUMY FM !!!!!

03 lis 2015 - 20:01:14

Opłaca się ostatnio ciągle używam zamienników. Lubię z fm zapachy, bo są intensywne. Ostatnio znalazłam jednak inną alternatywę z której jestem zadowolona. Na <moderacja> mają świetną cenę, duży wybór i są niewyobrażalnie trwałe. Pojemność też mi odpowiada 33 ml za 15 zł. Zawsze kupuję po 3 zapachy, aby nie znudzić się jednym :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-13 14:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

PERFUMY FM !!!!!

18 lis 2015 - 21:35:07

Kiedyś używałam FM, ale jakiś czas temu przerzuciłam się na Paris Avenue, bo uważam, że te zamienniki są trwalsze. Podejrzewam, że szybko nie zacznę kupować markowych perfum w (nie)normalnych cenach, bo dopóki nie jestem milionerką, to uważam to za bezsens!

PERFUMY FM !!!!!

18 lis 2015 - 22:33:58

oplaca sie i sa trwale!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-18 22:34 przez XmysiuniaX.

PERFUMY FM !!!!!

06 cze 2016 - 13:33:52

Ja używam perfum FM i bardzo sobie chwalę. Miałam na próbę kilka różnych zapachów (m.in. wspomniane FM 183 ) i każde były trwałe. Niektóre nie były do końca w moim stylu (w końcu liczy się też kwestia gustu), ale z pewnością trzymały. Nawet moja mama zaczęła ich używać ;)

PERFUMY FM !!!!!

25 sie 2016 - 11:50:55

Jeżeli chodzi o perfumy FM to one są bardzo dobrej jakość ponieważ zawierają 30 % za perfumowania (Intens) czyli najwyższe jakie mogą mieć perfumy. Żeby kupić jakie perfumy trzeba dać od 500 zł w górę ( w Polsce pytaliśmy w kilku drogeriach i chyba tylko w jednej w ogóle mieli) mają wody perfumowane albo toaletowe ale większość ludzi nie zwraca na to uwagi. Polecam poczytać o za perfumowaniach perfum

PERFUMY FM !!!!!

22 sty 2017 - 16:41:10

Ja używałam kiedyś perfum z FM, ale nie byłam zadowolona. Teraz kupuję przez stronę galeriazapachow.pl. Perfumy tam są dużo trwalsze i intensywne. Spróbujcie, naprawdę warto. Cena jest również atrakcyjna, a perfumy dobrej jakości.

Ja używałam kiedyś perfum z FM, ale nie byłam zadowolona. Teraz kupuję przez stronę galeriazapachow.pl. Perfumy tam są dużo trwalsze i intensywne. Spróbujcie, naprawdę warto. Cena jest również atrakcyjna, a perfumy dobrej jakości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-22 16:41 przez Audrey12345.

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

PERFUMY FM !!!!!

09 lip 2018 - 14:00:29

Jak dla mnie jeśli już ktoś wybiera odpowiedniki, które są dobrym wyborem przede wszystkim ze względu na cenę.
ALe jeśli mamy wybór i wybieramy spośród odpowiedników już to lepszym wyborem będą kolekcje od Paris Avenue z <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-09 22:00 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 4/5

PERFUMY FM !!!!!

10 lip 2018 - 20:17:45

perfumy fm są świetne!
A propo.. szukam nr 192 - czy ktoś coś wie? widział? szukam od dłuższego czasu w necie i nie ma :(
__________________________________
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-10 21:12 przez moderator.

PERFUMY FM !!!!!

11 lip 2018 - 11:39:04

Są na allegro widziałam przed chwilą.

PERFUMY FM !!!!!

11 wrz 2018 - 14:58:50

Ja osobiście ich nie lubię

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomysły na prezenty, imprezy, dania, drinki - szukaj lub dodawaj :)