Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PERFUMY FM !!!!!

20 lut 2014 - 11:27:32

Cytat
kamcia011


dokladnie, jesli chodzi o perfumy FM Group to są to zapachy zblizone do oryginału (roznica skladu 4%), nie sa to podróbki!!!zastanowcie sie czy polska firma zajmujaca sie na początku tylko perfumami osiągnelaby sukces miedzynarodowy NA PODRÓBKACH??i w koncu jest doceniana rowniez na rynku polskim, wiele prestizowych nagrod i dla samych produktów i dla firmy! DOCENMY TO CO POSKIE I DOBRE JAKOSCIOWO!

Widze ze ktoś tu się zna na FM :) Ale niestety wszystkim się nie dogodzi. Ja z perfum jestem bardzo zadowolona i uważam się są bardzo trwałe. Perfumy które wcześniej kupowałam w drogeriach nie były tak trwałe mimo wysokich cen. Tak więc każdemu polecam FM :)

PERFUMY FM !!!!!

20 lut 2014 - 11:42:10

fakt perfumy są bardzo podobne do oryginału, ale moim zdaniem nie są trwałe...

PERFUMY FM !!!!!

20 lut 2014 - 11:59:17

Cytat
martuuu31
fakt perfumy są bardzo podobne do oryginału, ale moim zdaniem nie są trwałe...

dziwna sprawa...ja czuje te perfumy w kolejne dni, np ostatnio moglam sie o tym przekonac najlepiej bo na szaliku. wiadomo ze jest to juz zapach troche inny, bo zostają te najbardziej "ciezkie"-bazowe czyli np piżmo,
a to ze ty ich nie czujesz juz np po 15 minutach wynika z wlasciwosci naszego nosa, ktory po pewnym czasie do zapachow sie poprostu przyzwyczaja :)
i pamietajcie kazdy czuje inaczej dany zapach! to ze na kims dany zapach sie wam podoba nie znaczy to ze jak wy go uzyjecie bedzie pachnial rownie dobrze!

PERFUMY FM !!!!!

03 maj 2014 - 21:12:29

Kiedyś miałam z FM odpowiedniki Armaniego i byłam bardzo zadowolona. Jakiś czas temu postanowiłam wrócić do tej marki, czekam właśnie na przesyłkę ;)
A jeśli chodzi o zakup odpowiedników to lubię też korzystać z perfumerii Mistral, gdzie można kupić odlewki zapachów imitujących markowe perfumy.

PERFUMY FM !!!!!

03 maj 2014 - 21:23:29

Mój narzeczony jest w FM-ie i kupowaliśmy perfumy dla siebie. Oboje jesteśmy z nich zadowoleni. Jak dla mnie długo się utrzymują i zapachy są bardzo podobne do oryginału więc jak najbardziej polecam :)

PERFUMY FM !!!!!

14 lip 2014 - 11:37:07

a czy trzymają się długo odpowiedniki z FM [i czy istnieją]np Dior J'adore?albo Coco chanel mademoisele???PRoszę o odpowiedź

PERFUMY FM !!!!!

14 lip 2014 - 11:41:59

Ja osobiście nie jestem zadowolona... Miałam kilka zapachów i żaden nie był podobny do oryginału...Poza tym na początku zapach jest bardzo intensywny, po czym szybko się ulatnia- wolę już kupić oryginały i ciszyć się takim zapachem, jaki uwielbiam ;)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

PERFUMY FM !!!!!

22 lip 2014 - 21:39:33

Ja kiedyś bardzo dużo używałam FM, nawet sprzedawałam przez jakiś czas :) Wtedy jednak zamienniki nie były popularne i nie było alternatywy dla tej firmy. Teraz, jeśli kupuję zamienniki, to najczęściej z Paris Avenue, bo mam wrażenie, że są najbardziej trwałe. Co do podobieństwa do oryginału, to uważam, że i ta i ta marka całkiem dobrze sobie radzi. Może FM mi się po prostu przejadły i potrzebowałam powiewu świeżości, dosłownie mówiąc! ;)

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

PERFUMY FM !!!!!

02 sie 2014 - 10:30:06

a jaki numer z FM odpowiada Daisy Marc Jacobs , może wiecie??:)

Cytat
mikoLAJkowa25
a czy trzymają się długo odpowiedniki z FM [i czy istnieją]np Dior J'adore?albo Coco chanel mademoisele???PRoszę o odpowiedź

Wiem, że Coco . jest bo moja koleżanka ma i jest bardzo podobny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-02 10:31 przez ellan.

PERFUMY FM !!!!!

02 sie 2014 - 10:32:35

Dior J'dore nr 10
cocco chanel mademoisele nr 18 pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

PERFUMY FM !!!!!

02 sie 2014 - 10:34:44

Cytat
mzap88
Lipa i tyle, zamiast wydawac te naście złotych na szajs, lepiej dołożyć i mieć oryginał- moje zdanie


hmm, zależy kto ile ma kasy, 200 zł dołożyć? jak masz to dołóż:)nie każdy ma
Cytat
kamcia011
Dior J'dore nr 10
cocco chanel mademoisele nr 18 pozdrawiam


a orientujesz się jaki numer odpowiada Daisy Marc Jacobs?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-02 10:36 przez ellan.

PERFUMY FM !!!!!

02 sie 2014 - 10:35:51

Uważam, żę FM to beznadzieja. Na pewno nie oddają oryginału. Lepiej kupić już coś na straganie u rumunów. Sama się przejechałam na Lacoste Pour femme

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

PERFUMY FM !!!!!

02 sie 2014 - 10:37:35

Cytat
martonka
Uważam, żę FM to beznadzieja. Na pewno nie oddają oryginału. Lepiej kupić już coś na straganie u rumunów. Sama się przejechałam na Lacoste Pour femme

no widzisz a ja jestem zadowolona , zakupiłam po raz pierwszy i jestem zadowolona

PERFUMY FM !!!!!

02 sie 2014 - 10:39:08

Cytat
angeladko
Nie każdego stać na oryginał;) Zresztą jak pachną tak samo, czy podobnie to osobiście szkoda mi wydawać na butelkę perfum, wolę mieć więcej perfumy niż płacić za buteleczkę. Ważne jest, żeby zapach był śliczny;)
zamiast więcej "perfumy" słownik byś kupiła.
Co do perfum FM nie widziałam żadnego podobieństwa z oryginałami i wyznaję zasadę że albo stać mnie na oryginał albo kupuję coś innego a nie jakieś marne podróbki i imitacje

PERFUMY FM !!!!!

02 sie 2014 - 10:54:59

W tej chwili nie ma w ofercie FM Group tego zapachu pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapach "ogórkowy"