Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

20 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PERFUMY FM !!!!!

26 lis 2013 - 15:42:25

Cytat
monsterr
FM nr 17 - wzorowany na perfumie Paris Hilton. Najpiękniejszy zapach EVER, niecałe 30zł za bodajże 50ml. Naprawdę długo trzyma, u mnie czasem nawet 2 dni czuć go na ubraniach mimo, że wcześniej prałam. ;p Także naprawdę, z czystym sumieniem polecam.
takie jak paris hilton taka rozowa czarna buteleczka?;>>
http://trends.blox.pl/resource/Perfumy_Hilton.jpg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-26 15:42 przez veruch.

zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

PERFUMY FM !!!!!

17 lut 2014 - 18:35:59

Cytat
veruch
Cytat
monsterr
FM nr 17 - wzorowany na perfumie Paris Hilton. Najpiękniejszy zapach EVER, niecałe 30zł za bodajże 50ml. Naprawdę długo trzyma, u mnie czasem nawet 2 dni czuć go na ubraniach mimo, że wcześniej prałam. ;p Także naprawdę, z czystym sumieniem polecam.
takie jak paris hilton taka rozowa czarna buteleczka?;>>
http://trends.blox.pl/resource/Perfumy_Hilton.jpg

http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/15022_250.jpg
tak
dostępne są też w wersji Hot, czyli 30% zaperfumowania



i uważałabym z zakupami po niższych cenach na Allegro, nie zawsze dostajecie org FM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 18:38 przez jabluszko520.

PERFUMY FM !!!!!

19 lut 2014 - 14:44:16

Ja tez jestem przedstawicielem FM :) Trwałość oczywiście zależy od stopnia zaperfumowania. Z FM używam 10 czyli odpowiednik Christian Dior J’adore. Dla mnie idealny delikatny zapach w niczym nie odchodzący od oryginału (nie patrząc na buteleczke). :)

PERFUMY FM !!!!!

19 lut 2014 - 14:51:07

a ma ktos jakis cennik i nazwy tych perufm??nie pod wzgledem numeracji a nazwy...typu : 81 DKNY....

PERFUMY FM !!!!!

19 lut 2014 - 15:18:01

Bardzo proszę caly cennik i nazwy :)


PERFUMY FM !!!!!

19 lut 2014 - 15:20:35

Ja używam i jestem zadowolona. Kupuję te luksusowe - zdecydowanie dłużej utrzymuje się zapach. I są wydajne. Osobiście - polecam.

PERFUMY FM !!!!!

19 lut 2014 - 15:26:10

Cytat
asius
Ja używam i jestem zadowolona. Kupuję te luksusowe - zdecydowanie dłużej utrzymuje się zapach. I są wydajne. Osobiście - polecam.

A który zapach? Też własnie mam zamiar zamówić bo słyszałam ze są bardzo trwałe i intensywne :)

PERFUMY FM !!!!!

19 lut 2014 - 15:40:23

Jesli ktos byłby zainteresowany kupnem lub poradą w temacie perfum i produktów FM, a jest z okolicy Nowego Sącza to serdecznie zapraszam! chciałabym równiez przypomniec ze wystarczy wypelnić tylko jeden druczek i kupować perfumy jako dystrybutor czyli 30% taniej. do niczego to Cie nie zobowiązuje a mozesz zaoszczędzić i cieszyć sie swoimi ulubionymi zapachami!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-19 15:41 przez kamcia011.

PERFUMY FM !!!!!

19 lut 2014 - 15:46:10

A ja nie jestem zwolenniczką tych podrób...NIe raz już probowałam jakakolwiek podrobe kupic czy to FM czy inne i nie pachniały tak samo...Niestety jeszcze bede musiala poczekac na mojego Dior'a Pure Poison:P

Co do samych FM- ja się przejechałam, bo chciałam kupić kiedyś Lacoste Pour Femme z FM- jak dostałam te perfumy(kupiłam przez allegro), to się popłakałam, bo smierdziały jak La Rive ze straganu, a próbki FM na podstawie ktorych wybierałam zapach pachniały juz jak należy...I w ten sposób już nigdy FM'ów i innych podrob.

PERFUMY FM !!!!!

19 lut 2014 - 20:07:36

Cytat
martonka
A ja nie jestem zwolenniczką tych podrób...NIe raz już probowałam jakakolwiek podrobe kupic czy to FM czy inne i nie pachniały tak samo...Niestety jeszcze bede musiala poczekac na mojego Dior'a Pure Poison:P

Co do samych FM- ja się przejechałam, bo chciałam kupić kiedyś Lacoste Pour Femme z FM- jak dostałam te perfumy(kupiłam przez allegro), to się popłakałam, bo smierdziały jak La Rive ze straganu, a próbki FM na podstawie ktorych wybierałam zapach pachniały juz jak należy...I w ten sposób już nigdy FM'ów i innych podrob.

To proponuje bezpośrednio kupić u dystrybutora a nie przez allegro.
"Zamiennik" produkowany jest na podstawie określonych procedur oraz prawa patentowego, natomiast "podróbka" wyłącznie na podstawie "widzimisię" jego producenta. Podróbka to produkt „imitujący” produkt oryginalny, zachowujący jego cechy zewnętrzne, co ma na celu zmylenie potencjalnego nabywcy i skłonić go do zakupu domniemanego oryginału po okazyjnej cenie. Oprócz atrakcyjnej ceny i podobnego wyglądu „podróbka” nie posiada żadnych znanych mi wspólnych cech z oryginałem."Zamiennik" to produkt sprawdzony i certyfikowany w każdym aspekcie (np. bezpieczeństwa), "podróbka" zaś w żadnym zakresie nie jest testowana i nie ma żadnych certyfikatów jakościowych, bezpieczeństwa, itd.Zamiennik to już produkt łatwy do odróżnienia od oryginału, bo firmowany znaczkiem innego producenta, który wprowadził go na rynek.

Zrozumienie podstawowych definicji ważnych z perspektywy konsumenta jest tu kluczowe :!:

Zamiennik nie jest podróbką, a podróbka nie jest zamiennikiem

PERFUMY FM !!!!!

20 lut 2014 - 09:31:05

Cytat
malin-a
Cytat
martonka
A ja nie jestem zwolenniczką tych podrób...NIe raz już probowałam jakakolwiek podrobe kupic czy to FM czy inne i nie pachniały tak samo...Niestety jeszcze bede musiala poczekac na mojego Dior'a Pure Poison:P

Co do samych FM- ja się przejechałam, bo chciałam kupić kiedyś Lacoste Pour Femme z FM- jak dostałam te perfumy(kupiłam przez allegro), to się popłakałam, bo smierdziały jak La Rive ze straganu, a próbki FM na podstawie ktorych wybierałam zapach pachniały juz jak należy...I w ten sposób już nigdy FM'ów i innych podrob.

To proponuje bezpośrednio kupić u dystrybutora a nie przez allegro.
"Zamiennik" produkowany jest na podstawie określonych procedur oraz prawa patentowego, natomiast "podróbka" wyłącznie na podstawie "widzimisię" jego producenta. Podróbka to produkt „imitujący” produkt oryginalny, zachowujący jego cechy zewnętrzne, co ma na celu zmylenie potencjalnego nabywcy i skłonić go do zakupu domniemanego oryginału po okazyjnej cenie. Oprócz atrakcyjnej ceny i podobnego wyglądu „podróbka” nie posiada żadnych znanych mi wspólnych cech z oryginałem."Zamiennik" to produkt sprawdzony i certyfikowany w każdym aspekcie (np. bezpieczeństwa), "podróbka" zaś w żadnym zakresie nie jest testowana i nie ma żadnych certyfikatów jakościowych, bezpieczeństwa, itd.Zamiennik to już produkt łatwy do odróżnienia od oryginału, bo firmowany znaczkiem innego producenta, który wprowadził go na rynek.

Zrozumienie podstawowych definicji ważnych z perspektywy konsumenta jest tu kluczowe :!:

Zamiennik nie jest podróbką, a podróbka nie jest zamiennikiem

dokladnie, jesli chodzi o perfumy FM Group to są to zapachy zblizone do oryginału (roznica skladu 4%), nie sa to podróbki!!!zastanowcie sie czy polska firma zajmujaca sie na początku tylko perfumami osiągnelaby sukces miedzynarodowy NA PODRÓBKACH??i w koncu jest doceniana rowniez na rynku polskim, wiele prestizowych nagrod i dla samych produktów i dla firmy! DOCENMY TO CO POSKIE I DOBRE JAKOSCIOWO!

PERFUMY FM !!!!!

20 lut 2014 - 09:37:43

Ja lubię nr 174 (Lancome Miracle) i 33 HOT, długo się utrzymują, choć początkowo wyczuwalny był spirytus

PERFUMY FM !!!!!

20 lut 2014 - 09:48:29

Paskudne glowa po nich boli .

PERFUMY FM !!!!!

20 lut 2014 - 09:54:55

nr. 256 ślicznie pachnie ;)
Polecam perfumy FM, bardzo długo trzymają, a ceny nie są wygórowane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 09:55 przez alice22.

zweryfikowana
Posty: 1.139
Ostrzeżenia: 1/5

PERFUMY FM !!!!!

20 lut 2014 - 09:59:13

polecam nr 237 oraz 23

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Perfumy, wody toaletowe