Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ilość perfum

17 maj 2011 - 15:40:15

Hej, mam do Was takie pytanie... Bo czasami można się natknąć na osoby, które mają miliony perfum. Osobiście uwielbiam, jak ktoś ma swój zapach i można go po zapachu rozpoznać, zapamiętać. Z góry zaznaczę, że jestem ogromną wielbicielka perfum, ale nie pod względem posiadania tylko samego zapachu. Jak w takim wypadku pachnie ktoś, kto ma manie kupowania perfum i nie ma nawet gdzie ich mieścić na półkach? Codziennie inaczej? Czy lepiej znaleźć coś swojego i przy tym zostać? (oczywiście gust się zmienia, w moim wypadku na przykład po kilku latach, ale i tak wracam do tych, których używam odkąd pamiętam)

Ilość perfum

17 maj 2011 - 15:48:39

Różne zapachy pasują na róże pory roku, pory dnia czy okazję. Ja osobiście nie wyobrażam sobie mieć tylko 1 buteleczki. Na lato zapachy są bardziej świeże, kwiatowe; zimą można pozwolić sobie na coś słodszego i cięższego. Tak samo na dzień i na wieczór mam inne zapachy. A jak idę na bal to nie będę się psikać cytrusem tylko bardziej eleganckim zapachem.

Ilość perfum

17 maj 2011 - 15:52:59

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam :) Sama mam inne perfumy na lato i zimę oraz na wieczór, ale czy zgadzasz się z tym, żeby kupować wszystko co CI się podoba, czy wolisz wybrać te 4, czy 5 (w ciągu roku), które uważasz, że najlepiej do Ciebie pasują

Ilość perfum

17 maj 2011 - 15:54:58

Ja mam dużo perfum ;)
Lubię odkrywać nowe i lubię przyciągać zapachami:)

ale tak jak mówisz mam takie do których wracam ;)

Ilość perfum

17 maj 2011 - 15:57:46

Tak zaczęłam w ogóle ten wątek, bo teraz dużo się u mnie zmieniło i nadszedł czas nawet na zmianę perfum. Długo szukałam nowego zapachu i myślałam, że ja osobiście nie mogłabym mieć wielu zapachów, gdyż sama lubię kojarzyć kogoś po tym, jak pachnie :) a jak cały czas się coś zmienia to cięzko zapamiętać

Ilość perfum

17 maj 2011 - 16:01:12

Na jakiś bal używam właśnie ciężkich i takich eleganckich perfum.
Na wieczór z facetem lekkiego 'Summer White' ale słodkiego.
Do szkoły delikatny cytrusowy.
Na wieczór ze znajomymi zazwyczaj coś też cięższego ale właśnie słodkiego :)))

Ilość perfum

17 maj 2011 - 16:03:44

ja perfumy dostosowuje do pory roku, pogody i przede wszystkim mojego nastroju i od okazji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-17 16:09 przez ZolZik1987.

Ilość perfum

18 maj 2011 - 09:12:25

A ja mam stałą "bazę" czyli perfumy które niezmiennie uwielbiam i które mi się nie nudzą (Pure Poison i Angel) + kaprysy, a tych to pół szafki :) Uwielbiam odkrywać nowe zapachy i często miewam fazy na konkretne typy (aktualnie czerwone i czarne owoce - maliny, porzeczki, jagody..). Zapachy dobieram do stroju, pory dnia, pogody i samopoczucia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Yves Rocher