Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oryginał??

13 maj 2011 - 16:58:31

Moje drogie!
Jakiś czas temu kupiłam sobie perfumetkę CK Euphorie. Kupiłam ją za 25zł za 20ml.Raczej na pewno była to jakaś podróbeczka ale jak pachniała...wystarczyło powąchać buteleczkę i już było się w totalnej euforii;D Po psiknięciu zapach utrzymywał się na ciuchach przez kilka dni, na ciele aż do kąpieli (a czasem nawet po kąpieli było go czuć gdzieś za uszkiem), poza tym masa komplementów od znajomych i nie znajomych,że ładnie pachnę;D
Zakochałam się w tym zapachu i postanowiłam,że się z nim tak prędko nie rozstanę;D
Jakże wielka była moja radość kiedy wczoraj dostałam w prezencie od taty 100ml Euphorie;D Jednak radość trwała do momentu w którym otworzyłam opakowanie.Zapach ani w połowie nie przypominał zapachu w którym się zakochałam...nie był taki słodki;( Jakiś dziwny, z jakąś nutką..nie wiem...chyba mięty!W niczym nie przypomina on zapachu z mojej ulubionej perfumetki! Tata kupił te perfumy w strefie bezcłowej.Nie wiem czy tak pachnie oryginał czy to jakaś kolejna, mniej udana podróbka słynnej Euphorii?! W każdym razie spodziewałam się czegoś innego...Nie wiem czy ktoś może mi pomóc?Ktoś używa tego zapachu?Potrafi mniej więcej określić jak pachnie oryginał??Może da się to poznać po jakiś oznaczeniach na opakowaniu???

oryginał??

13 maj 2011 - 17:17:36

ja mam taką ale 20 ml i rozumeim Twoją euforię :) i ekscytacje tym zapachem bo jest rewelacyjny zamierzam kupić w najbliższej przyszłosci taki perfum ale conajmiej 50ml i zmartwiłaś mnie bo liczę że zapach nie będzie odbiegał od tego który mam obecnie.


[attachment 484186 StillCap0001.jpg]
swoją drogą niewiem czy to podróbka bo opis na opakowaniu wydaje się rzetelny :D logo ck i made in fance i te sprawy niewiem czy można w to wierzyć bo może faktycznie to dobra podróbka,albo jakaś limitowana seria euphori?? a co do utrzymywania się zapachu zgadzam sie z Toba w 100% jest naprawde trwały i długo go czuję po użyciu.




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-13 17:24 przez optimals5.

oryginał??

13 maj 2011 - 17:20:47

Może wstaw fotki opakowania,buteleczki?
Nie mam pojęcia po czym poznać oryginał od podróbki,więc może znajdą się tu znawczynie i pomogą;)

oryginał??

13 maj 2011 - 17:23:22

No właśnie mam tą samą perfumetkę!! I LOVE IT!;D;D
Niestety mój "oryginał" nie pachnie dokładnie tak jak ona..;(

Cytat
optimals5
ja mam taką ale 20 ml i rozumeim Twoją euforię :) i ekscytacje tym zapachem bo jest rewelacyjny zamierzam kupić w najbliższej przyszłosci taki perfum ale conajmiej 50ml i zmartwiłaś mnie bo liczę że zapach nie będzie odbiegał od tego który mam obecnie.


[attachment 484186 StillCap0001.jpg]
swoją drogą niewiem czy to podróbka bo opis na opakowaniu wydaje się rzetelny :D logo ck i made in fance i te sprawy niewiem czy można w to wierzyć bo może faktycznie to dobra podróbka,albo jakaś limitowana seria euphori?? a co do utrzymywania się zapachu zgadzam sie z Toba w 100% jest naprawde trwały i długo go czuję po użyciu.

Słyszałam wersję,że te perfumetki w biedniejszych krajach sprzedawane i uznawane są za oryginały.Nie wiem jak w Polsce..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-13 17:25 przez PannaAnna87.

oryginał??

13 maj 2011 - 17:27:49

Słyszałam wersję,że te perfumetki w biedniejszych krajach sprzedawane i uznawane są za oryginały.Nie wiem jak w Polsce


Może i tak jest tylko dlaczego podróbka jest lepsza od oryginału ??:)

oryginał??

13 maj 2011 - 17:32:44

Cytat
optimals5
Słyszałam wersję,że te perfumetki w biedniejszych krajach sprzedawane i uznawane są za oryginały.Nie wiem jak w Polsce


Może i tak jest tylko dlaczego podróbka jest lepsza od oryginału ??:)

Na pewno są jakieś szczegóły poróżniające czy to w doborze nut zapachowych czy samym opakowaniu ale nie koniecznie i nie zawsze oryginał musi być lepszy od "oryginalnej" kopii.
A czasem mam wrażenie,że ta cała Oryginalność przez duże "O" bardziej siedzi w głowie nas samych niż wperfumie;DD

oryginał??

13 maj 2011 - 17:41:22

gdzie kupiłaś??

oryginał??

13 maj 2011 - 17:43:18

Cytat
eveeliaa
gdzie kupiłaś??

Dostałam od taty.Tata kupił na promie w strefie bezcłowej.

oryginał??

13 maj 2011 - 17:50:51

Moja znajoma miała kiedyś cudownie pachnącą podróbkę Anais Anais.Zakochałam się w tym zapachu i jakież było moje zdziwienie,gdy w perfumerii dorwałam oryginał....Do pięt nie sięgał podróbce.

oryginał??

13 maj 2011 - 17:53:58

buteleczka jest hmm..poziomy półksiężyc, coś takiego, srebrny, ale mi ten zapach nie przypadł do gustu, kojarzy mi się z babcinymi perfumami. oddałam go mojej mamie, bo tak jak Ty ona się w nim zakochała..moja teściowa też:D

oryginał??

13 maj 2011 - 17:58:23

Cytat
everlastingly
buteleczka jest hmm..poziomy półksiężyc, coś takiego, srebrny, ale mi ten zapach nie przypadł do gustu, kojarzy mi się z babcinymi perfumami. oddałam go mojej mamie, bo tak jak Ty ona się w nim zakochała..moja teściowa też:D

Tak, buteleczka ma kształt poziomego księżyca.Cała jest srebrna-metaliczna.Po bokach z dwóch stron szklana.Zatyczka metaliczna z napisem.Ale tak chyba wygląda większość butelek...tych oryginalnych jak i "oryginalnych inaczej" ;]

oryginał??

13 maj 2011 - 18:02:44

Cytat
PannaAnna87
Cytat
everlastingly
buteleczka jest hmm..poziomy półksiężyc, coś takiego, srebrny, ale mi ten zapach nie przypadł do gustu, kojarzy mi się z babcinymi perfumami. oddałam go mojej mamie, bo tak jak Ty ona się w nim zakochała..moja teściowa też:D

Tak, buteleczka ma kształt poziomego księżyca.Cała jest srebrna-metaliczna.Po bokach z dwóch stron szklana.Zatyczka metaliczna z napisem.Ale tak chyba wygląda większość butelek...tych oryginalnych jak i "oryginalnych inaczej" ;]

mhm, odniosłam się do zdjęcia wklejonego przez optimals5, bo moje opakowanie było poziomym grubym prostokątem a nie tak wysokie pionowe:) Twoje pewnie też, bo nasze opisy są podobne:D

oryginał??

13 maj 2011 - 18:04:43

A wrzuccie zdjęcia tych perfumetek :) Bo widziałam taką na All i sie zastanawiam czy to taka sama :)

oryginał??

13 maj 2011 - 18:35:51

Cytat
everlastingly
Cytat
PannaAnna87
Cytat
everlastingly
buteleczka jest hmm..poziomy półksiężyc, coś takiego, srebrny, ale mi ten zapach nie przypadł do gustu, kojarzy mi się z babcinymi perfumami. oddałam go mojej mamie, bo tak jak Ty ona się w nim zakochała..moja teściowa też:D

Tak, buteleczka ma kształt poziomego księżyca.Cała jest srebrna-metaliczna.Po bokach z dwóch stron szklana.Zatyczka metaliczna z napisem.Ale tak chyba wygląda większość butelek...tych oryginalnych jak i "oryginalnych inaczej" ;]

mhm, odniosłam się do zdjęcia wklejonego przez optimals5, bo moje opakowanie było poziomym grubym prostokątem a nie tak wysokie pionowe:) Twoje pewnie też, bo nasze opisy są podobne:D

Optimals5 wkleiła zdjęcie perfumetki a nie perfum :)

oryginał??

13 maj 2011 - 18:39:47

identyczna sytuacje mam z dolce gabbana the one

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta-wypełnij proszę