Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oryginał??

14 maj 2011 - 16:57:33

Cytat
lilowa123
Cytat
FLAJ
Jidysz jakie masz?
lilowa123 - mozna kupic w perfumeriach podroby, w sephorze czy w douglasie;)

nie mozna :) opowiesz mi co takiego?


Ja sie nie spotkalam, bo nie kupuje perfum w drogeriach, ale dziewczyny na jednej stronie sie wypowiadaly. Teraz wszedzie mozesz kupic podrobe, a jak nie chcesz wierzyc, to zyj sobie w swoim idealnym i oryginalnym swiecie perfum i wierz w to, ze wszedzie naokolo masz oryginaly ;)) mi to generalnie zwisa

oryginał??

14 maj 2011 - 17:15:06

???

oryginał??

19 mar 2014 - 15:51:50

Witam serdecznie.
Kochana pytałaś o zamiennik The One...
Ja mam nowość na rynku, świetnej jakości, pięknie pachnące i bardzo trwałe odpowiedniki perfum, ten również. Zerknij w komentarze na temat tych perfum. Polecam z czystym sumieniem. Oto link do mojego konta: http://szafa.pl/profil/GoldenGreenEyes
Pozdrawiam ciepło.



oryginał??

19 mar 2014 - 16:01:38

Cytat
electroamp
tak się trochę podłączę... wiecie może jaki zapach może być zamiennikiem D&G The one? Oryginał jest strasznie drogi i szkoda mi wydawać tyle pieniędzy, a starcza mi on może na miesiąc.... Znacie może jakieś FM albo podróbki ?

Oryginał Ci starcza na miesiąc? Używasz zamiennie z kąpielą czy psikasz żeby Cie było czuć na całe miasto? :D Wybacz, ale to bardzo trwały zapach i nie wiem co trzeba robić żeby tak szybko schodził.

Cytat
renia6
Zawsze lepsze są próbki od oryginału, bardziej intensywniejsze, dlatego zawsze staram się kupić próbki , nawet wolę dać więcej ale wiem że będę zadowolona.

O ja głupia...

oryginał??

19 mar 2014 - 16:06:00

jest przynajmniej ze 2 rodzaje euphorii, m.in. blossom



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-19 16:09 przez kashvi.

oryginał??

19 mar 2014 - 16:08:35

Cytat
optimals5
ja mam taką ale 20 ml i rozumeim Twoją euforię :) i ekscytacje tym zapachem bo jest rewelacyjny zamierzam kupić w najbliższej przyszłosci taki perfum ale conajmiej 50ml i zmartwiłaś mnie bo liczę że zapach nie będzie odbiegał od tego który mam obecnie.


[attachment 484186 StillCap0001.jpg]
swoją drogą niewiem czy to podróbka bo opis na opakowaniu wydaje się rzetelny :D logo ck i made in fance i te sprawy niewiem czy można w to wierzyć bo może faktycznie to dobra podróbka,albo jakaś limitowana seria euphori?? a co do utrzymywania się zapachu zgadzam sie z Toba w 100% jest naprawde trwały i długo go czuję po użyciu.

[attachment 484190 StillCap0001.jpg]

To podrobki. Mam w takim opakowaniu, tylko innej firmy.

oryginał??

19 mar 2014 - 16:10:36

mialam i oryginaly i 2 perfumetki, jedna pachniala identycznie, a druga perfumetka strasznie smierdziala(a to z tego samego rzutu;))

a te bardzo popularne ostatnimi czasy perfumetki to zwykle podroby, niestety, z reszta zaden oryginal nie kosztowałby 15 zl;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-19 16:12 przez kashvi.

oryginał??

19 mar 2014 - 16:41:31

te małe perfumetki to sa podróby i zapachy niby podobne, ale z oryginałem niewiele mają do czynienia niestety

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

oryginał??

25 sie 2014 - 18:54:59

Podróbki euphori 100 ml występują w bardzo wielu wydaniach. niestety jest bardzo trudno trafić na dobre wydanie. Jeżeli zrobią ładne opakowanie to popsują zapach i na odwrót. Masz rację że bardzo dobry zapach jest w testerach 20 ml. Muszę przyznać że nieźle za niego przepłaciłaś co są dostępne już od 10 zł

oryginał??

25 sie 2014 - 18:59:17

przecież takich perfumetek sprzedawanych jest mnóstwo, myślałam, że każdy wie, że decyduje się na podróbki ...

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

oryginał??

26 sie 2014 - 22:24:57

Masz racje jest ich dużo w ofercie ale od kilku producentów i osoba która tym nie handluje na co dzień to nie jest w stanie odróżnić czy są one od dobrego producenta czy od partacza bo wszystkie wyglądają na pierwszy rzut oka identycznie.

oryginał??

26 sie 2014 - 22:30:58

perfumetki to podróby

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

oryginał??

26 sie 2014 - 23:14:58

Oczywiście że podróby i tu nie ma czemu zaprzeczać ale jeżeli są z pewnego żródła to zapach jest nie do odróżnienia od oryginału.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta-wypełnij proszę