Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Perfumerie Internetowe

08 kwi 2013 - 12:04:53

Cytat
Adrenalina783
perfumeria.pl zamawiałam perfumy Burberry London for Women, 100ml za jakies 165 zł łącznie z przesyłką, perfumy oryginalne i przywiezione przez kuriera na drugi dzien, polecam:)

też zawsze zamawiam u nich i bardzo często odbieram osobiście w kaliszu, a jak zamawiam do siebie to przesyłka jest juz po 17-22 godzinach.

Perfumerie Internetowe

08 kwi 2013 - 12:06:52

iperfumy.pl

Perfumerie Internetowe

12 cze 2013 - 19:39:33

właśnie chcę zamówić moje burberry brit i widzę że iperfumy mają najlepszą cenę

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Perfumerie Internetowe

02 lis 2013 - 18:36:56

www.perfumeria.in

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Perfumerie Internetowe

02 kwi 2019 - 13:37:34

Za niecałą stówkę masz jeden z najwyżej ocenianych zapachów dla kobiet https://parfumstore.pl/17-wody-toaletowe. Trzeba tylko z umiarem stosować, bo naprawdę mocny, ma w sobie to coś. Raczej dla młodych kobiet, bo nuta cytrusowa się wyróżnia, taka mocno odmładzająca. Czuję też czerwoną pomarańczę, a uwielbiam po prostu. Na około pół roku mi wystarczy taka buteleczka, więc 100 złotych to wydają się śmieszne pieniądze. Nie wiem, czy gdzieś znajdziesz tańsze testery perfum przyznam szczerze.

Perfumerie Internetowe

10 gru 2020 - 14:48:21

Zerknij sobie na notino.pl. Ja od jakiegoś czasu kupuję tylko u nich i wszystko co kupiłam do tej pory to oryginały. Właśnie kurier przywiózł mi dzisiaj zakupy z black friday, bo taki sposobem ogarnęłam kilka prezentów na gwiazdkę. Miałam rabat 25 % więc zostało kasy na inne prezenty;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

calvin klein euphoria czy podróbka?